Bilim Adamları Kıyamet için Tarih Verdi!

Rus bilim adamları 274 metrelik dev göktaşının dünyaya çarpacağı tarihi açıkladı

37 bin km. hızla çarpacak göktaşının milyonlarca insanı öldürebileceği tahmin ediliyor

* Bilim adamları dünya üzerindeki yaşamın 13 nisan 2036’da bir göktaşı yüzünden büyük bir kıyıma maruz kalacağını açıkladı. Rusya’da bulunan St. Petersburg Üniversitesi profesörü Leonid Sokolov “2029’da dünyanın yörüngesinden geçecek Apophis göktaşının 37 bin km’lik bir hızla dünyaya çarpacağını düşünüyoruz. Bu çarpışma milyonlarca insanı öldürecek” dedi. Uzmanlar 274 metrelik gök cisminin yörüngesini değiştirmek bazı planlar geliştirdiklerini açıkladı.

* Rus uzmanların Apophis hakkındaki yorumlarını zayıf bulan Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) yetkilisi Donald Yeomans “2029’da dünyanın yakınından geçecek göktaşının dünyaya çarpma olasılığı 250 binde birdir” dedi. Göktaşının, dünyanın çekim gücüne kapıldıktan sonra dünyaya doğru hızla yaklaşması üzerine planlar geliştiren NASA “Bazı ihtimaller üzerinde duruyoruz. İhtiyaç olması durumunda bunları uygulayacağız” açıklamasında bulundu.
haber3.com
 
kopsun artık kıyamet gelsin dünyanın sonu bazıları kıyametin kopacağından korkar
bense kıyamet hiç kopmayacak ve yeryüzünde zulüm sonsuza kadar sürecek diye korkuyorum
 
kıyamet yeryüzünün sonu degildir. kelime anlamı kıyam etmek ayaga kalkmaktır dogrulmaktır. peki bu nasıl olacak derseniz insanın rabbine dönmesi içine tam kalbine dönmesi ile eşsiz hoşgörü ve sevgiyle yeni bir çag başlayacak. fakat birazda felaketler olacak bunun yanında tabiki. yoksa insan bu şekilde uslanmaz ders almaz. alışmıştır hep ben demeye bi kere.
 
Üst Alt