• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bilgisayarınız Vista'ya hazır mı? test edebilirsiniz

Okunuyor :
Bilgisayarınız Vista'ya hazır mı? test edebilirsiniz

blackdiamond

Amatör
Üye
Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows Vista türkçe Ocak 2007'de çıkmış olacak. Bilgisayarların teknik kapasitesini zorlayan bu işletim sistemi şu an kullandığınız bilgisayarda sağlıklı kullanılabilecek mi? Yoksa yeni bir bilgisayar almadan Vista'ya geçiş yapamayacak mısınız? Bunu merak edenlerin sayısı o kadar fazla ki, bu amaçla bir test yazılımı hazırlanmış. ATI şirketinin sitesinden çevrimiçi kullanılabilen bu yazılım, bilgisayarınızın teknik özelliklerini test ediyor ve Vista'ya hazır olup olmadığınıza karar veriyor.

http://ati.amd.com/technology/windowsvista/AreYouVistaReady.html​

ilk açılan sayfaya I ANGREE diyoruz sonra açılan sayfada da CAN YOU RUN IT seçiyoruz

ebeni

Acemi
Üye
benım sıstem 1gb ram 3.00 ıntel 800 mhz 256 mb ekran kartı vısta ultimate kaldırmıyor bunun bı caresı varmıdır

bybart

Acemi
Üye
ram ve yeterli disk alanı konusunda olumsuz çıktım... Vista düşünmüyorum xp bana fazlasıyla yetiyor : ))

KartalKaan

Acemi
Üye
benim ki belki kaldırır 19 mb ramı var ama eğer diğerlerinin tümü uygunsa belki yüklerim çünkü bütün uygulamaları 192 mb ile çalıştırıyor ama vistadan emin değilim...

Üst Alt