• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Yükleme

Okunuyor :
Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Yükleme

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Yükleme,Instagram Fotoğraf ve Resim Yükleme,Bilgisayardan İnstagram'a Fotoğraf Yükleme Programı

Popüler fotoğraf paylaşma uygulamalarından birisi olan Instagram'a bilgisayardan nasıl fotoğraf yüklendiği, son zamanlarda merak edilen bir konu.Eğer bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları telefonunuza aktarmadan, direkt olarak Instagram hesabınızdan paylaşmak istiyorsanız Gramblr isimli program imdadınıza yetişiyor. Ücretsiz bir masaüstü programı olan Gramblr’ı bilgisayarınıza indirerek fotoğraflarınızı doğrudan Instagram’a yükleyebilirsiniz.

Gramblr Nasıl Kullanılır?
Bir kaç basit adım ile bilgisayarınızdaki fotoğrafları Instagram hesabınıza aktarabileceğiniz Gramblr, sadece .jpg uzantılı dosyaları destekliyor ve ekleyeceğiniz resmin boyutunun en fazla 650 x 650 olmasına izin veriyor.

Gramblr'ı bilgisayarınıza kurduktan sonra program ile Instagram hesabınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında bilgisayarınızdan paylaşmak istediğiniz fotoğrafı "Choose File" yazan yere tıklayarak seçiyor ve "Upload"tuşuna basarak programa yüklüyorsunuz.Son olarak ise eğer dilerseniz "Caption" satırına fotoğrafınız ile ilgili birbaşlık veya hashtag ekleyerek fotoğrafı Instagram'a gönderiyorsunuz.

Windows (XP,Vista,7,8) ve Mac OSX ile uyumlu olan Gramblr ile ayrıca daha sonra fotoğrafınızı Facebook ve Twitter‘da paylaşabilir; otomatik oluşturulan direkt, web ve HTML linkini çeşitli platformlarda kullanabilirsiniz. Programı denemek ve indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt