Bilgisayar Yedekleme programları

EASEUS Todo Backup aracılığı ile yedek, sabit diskin yedek alınmasından çok daha kolaydır. Program 2GB'dan 1,5TB'a kadar IDE, SATA ve SCSI sabit disklerini tıpkı USB ve Firewire sürücülerde de olduğu gibi desteklemektedir. Zarar görmüş arşivleri kurtarmanın yanı sıra, yedekleme yapabilmek için şifreleme özelliği de mevcuttur. Böylelikle sizin izniniz olmadan diğer kullanıcılar yedekleme yapamamaktadır.
 
Bilgisayar Yedekleme Programı Sysrestore,Sysrestore indir ,Ücretsiz Sistem Yedekleme

Sysrestore, Windows sisteminizin yedeğini bir görüntü dosyası alarak kaydeden ve sisteminizin çökmesi veya sisteminize virüs bulaşması gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınızda, sisteminizi geri yüklemenizi sağlayan kullanışlı ve güvenilir bir uygulamadır.

Sysrestore sisteminizi birebir olarak klonladığı için veri kaybı veya diskte meydana gelebilecek bir zarar söz konusu değildir. Program ile kullanıcılar istedikleri zaman sistemlerini yedek görüntü dosyasından geri yükleyerek, ilk günkü gibi çalışmaya devam edebilirler.

yedekleme-programi-1.jpg

Restore Point sekmesi manuel yani elle yedek alma sayfasıdır. Sayfada bulunan “Create” tuşuna basarak bilgisayarınızın o anki yapısını yedekleyerek bir restore point noktası oluşturabiliyorsunuz.

Diğer sekmede aşağıda gördüğünüz gibi “Rescue Files” sayfasıdır.

yedekleme-programi-2.jpg

Bu sayfada da o ana kadar alınmış geri dönüş noktalarının listesinin olduğu sayfadır. Gördüğünüz gibi tarih ve saatlerin belirtildiği bir liste. İstediğiniz listedeki herhangi bir tarihe bilgisayarınızı geri döndürebiliyorsunuz.

Ev kullanıcıları için bedava olan bu programı buradan indirebilirsiniz.
 
Üst Alt