• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bilgisayar ve kadın arasında ki benzerlikler içinde en güzeli hangisi ?

Okunuyor :

• Kullanılan toplam oy
    42

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
  1. ikiside hiç bişey yapmıyormuş gibi gözüksede arka planda kullanıcıdan habersiz çok iş çevirir
  2. ikisininde birden neye bozulduğunu anlamak zordur
  3. ikisinide başkalarının kullanması hoşunuza gitmez
  4. ikiside saatlerce izlenmeye değer ;))))
  5. ikiside hassastır sağı solu belli olmaz biri hard disc yakar diğerinin migreni tutar
  6. ikiside elektrik almak ister
  7. ikiside bağımlılık yapar
  8. ikiside belirli aralıklarla error verir
  9. verim almak için ikisinede nazik davranmak gerekir
  10. ikiside bozulduğunda hiç dediğinizi yapmaz

sarahhh

Amatör
Üye
ikiside hassastır sağı solu belli olmaz biri hard disc yakar diğerinin migreni tutar...
bu çok güzeldi...

meys

Amatör
Üye
Bu anketi okurken gülümsediğimi hatırlıyorum.Ama,nedense aklıma bunu yazan kişinin maço görüşlü biri olduğu takıldı.Kendisini kadın kullanıcısı olarak görmesi çok ilginç.
Evet gülümsedim ilk okuduğumda,çünkü kadın ruhunu hesaba katmayan makinayla bir tutan insanların olduğunu bir kez daha görmek acıttı içimi ve benim içim acıdığında gülümserim nedense.Belki de düzelir belki iyimserliğini taşıdığım içindir.
Unutmayız lütfen
BİLGİSAYARANIZ SİZİ SEVEMEZ,KAPRİSLERİNİZE,KABALIKLARINIZA,İNATLARINIZA SEVGİYLE KARŞILIK VEREMEZ.
Tepkimi abartılı bulabilirsiniz ki çoğunun böyle düşüneceğine de eminim.Duygularımızın hiçe sayılıp makinaya benzetilmesi abartılı benim için.ÜZÜCÜ

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bu anketi okurken gülümsediğimi hatırlıyorum.Ama,nedense aklıma bunu yazan kişinin maço görüşlü biri olduğu takıldı.Kendisini kadın kullanıcısı olarak görmesi çok ilginç.
Evet gülümsedim ilk okuduğumda,çünkü kadın ruhunu hesaba katmayan makinayla bir tutan insanların olduğunu bir kez daha görmek acıttı içimi ve benim içim acıdığında gülümserim nedense.Belki de düzelir belki iyimserliğini taşıdığım içindir.
Unutmayız lütfen
BİLGİSAYARANIZ SİZİ SEVEMEZ,KAPRİSLERİNİZE,KABALIKLARINIZA,İNATLARINIZA SEVGİYLE KARŞILIK VEREMEZ.
Tepkimi abartılı bulabilirsiniz ki çoğunun böyle düşüneceğine de eminim.Duygularımızın hiçe sayılıp makinaya benzetilmesi abartılı benim için.ÜZÜCÜ
Canım bu anketi açan benim.Yani bayanım bende merak etme.Avatarımdada bayan resmi var ve bayan diyede yazıyor zaten.Konunun maçolukla ne alakası var onu anlayamadım.Bu konuyu açarken bende gülümseyerek açtım.Çünkü espiri amacıyla açılmış bir konuydu.Konuyu bukadar abartmanın anlamı yok bence.

Gül@y

Kıdemli
Üye
ikisininde birden neye bozulduğunu anlamak zordur
Galiba bu bana ve bilgisayarıma çok uyuyor:)

onairci

Sözlük Yazarı
Üye
Bence üçüncüyü işaretledim, bilgisayarımı bir başkasının kullanması hiç hoşuma gitmez, benim bilgisayarım:)
Eee erkekler içinde herhalde eşlerini, sevgililerini bir başkasının kullanması hoşlarına gitmez, yani bence hiç hoş değil.

Üst Alt