• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bilgisayar Dabbetül Arz'dır

Okunuyor :
Bilgisayar Dabbetül Arz'dır

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Adnan Oktar kıyamet alametlerinin belirdiğini söyledi

Kıyamete çok az bir vakit var. Hicri 1500 yılından sonra kıyamet bekleniyor. Said Nursi de 1545 yılında Allah'ın izniyle kıyamet kopacak diyor. Yani bunun son anlarındayız. Mehdi'nin çıkışından önceki alametlerin birçoğu belirdi. 1 Ramazan'da güneş tutulması, İran-Irak savaşı, Afganistan işgali, Fırat'ın suyunun kesilmesi, Ramazan ayında ay ve güneş tutulması, kuyruklu yıldızın çıkması, Kabe baskını, çöle batan ordu (Irak ordusu), Bağdat'ın alevlerle yok edilmesi gibi. Kur'an-ı Kerim'in Nur Suresi'nin 55. ayetinde Mehdi'nin çıkışıyla ilgili bilgi vardır.

Dabbetül Arz bilgisayardır. Topraktan mamul ve konuşan, canlı özelliği gösteriyor. Bilgisayar ve internet sistemi Dabbetül Arz'dır. Ahir zamanda çıkmıştır ve dine hizmet etmektedir. İnsanlara dini anlatıyor. Kuran'da insanları uyaracak diyor gerçekten de uyarıyor. Mehdi'nin ve Hz İsa'nın kılıcıdır internet sistemi.
haberturk
 

yavuz34

Tecrübeli
Üye
Kendi maneviyatında zenginliği olmayanlar Maneviyatı dışlarındaki maddelerde ararlar.700 sene sonra kıyamet kopacak! Ne kadar ucuz bir laf.Ama hakkını yemeyelim adamın maşallah Sıfırdan tirilyarder oldu.Cübbeli Ahmet hocayı solladı.O nede olsa aileden zenginmiş.Amma yetmiyor işte.Ha biraz daha Ver Allahım hep ver. Yatlar Villalar Allah dahada verip verip Hakikat ehlinide yerin dibine sokar daima.Eee adı üstünde Hakikat!
 
Üst Alt