Beylikdüzü Diyetisyen Arayışınızda MerveDiyet ile Sağlıklı ve Fit Olun!

Merve Diyet Beslenme ve Danışmanlık Merkezinin kurucusu ve yönetici diyetisyeni olan Merve Kalelioğlu Çiftçi, sağlıklı beslenmeye dair tüm ihtiyaçlarınızda sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Beslenme Tarzı Kişiye Özeldir görüşüyle hareket eden Merve diyet, vermiş olduğu hizmet dallarında kişiye özel bir program belirleyerek hizmet alan hastaların daha verimli bir süreç geçirmelerini sağlamaktadır. Kişiye özel hazırlanan bireysel hizmetlerin yanı sıra firmalar içinde kurumsal hizmetler sağlayan Merve Diyet her alanda çalışmalarını başarıyla yürüterek tavsiye edilen diyetisyen haline gelmiştir. Vermiş olduğu hizmetler ve almış olduğu eğitimlerin kazandırmış olduğu bilgi birikimini ve tecrübelerini seminerler düzenleyerek daha fazla kitleyle paylaşmaktadır. Sağlıklı beslenme ve diyet alışverişi hakkında workshoplar da düzenleyen Merve Diyet, Beylikdüzü diyetisyenlik hizmetiyle beraber İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiyeye online diyet programı sunmaktadır.

Beylikdüzü diyetisyen hizmeti bulunan Merve Diyet in bireysel hizmetlerinde kadınlar, erkekler, çocuklar ve yaşlılar başta olmak üzere kişinin yaş, cinsiyet ve hastalık durumlarını göz önüne alarak farklı beslenme programları uygulamaktadır. Çocuklara özel beslenme programı dahilinde bebek, çocuk ve ergenlik dönemindeki çocukların vücut ihtiyaçları göz önüne alınarak nasıl beslenmesi gerektiğini belirlemektedir. Çocukların okul çağında ve ergenlik döneminde değişen beslenme alışkanlıklarını göz önüne alarak doğru ve yararlı besinler tüketim sağlanması amaçlanır.

Kadınlara özel beslenme programı içeriğinde kadınların hamilelik, emzirme ve menopoz dönemlerinde sağlıklı beslenmelerine dair danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Kadınların hamilelik süreçlerinde bebeğin gelişimini tamamlaması için ihtiyacı olan besinlerin karşılanması ve annenin hamilelik döneminde kilo kontrolünün sağlanması için diyetisyen desteğine ihtiyacınız olacaktır. Özellikle vücudu kilo almaya müsait annelerin hamilelik sırasında kilo alımını kontrol altına almak için Beylikdüzünde diyetisyen desteğimize başvurabilir. Hamilelik dönemini başarıyla tamamlayan annelerin özellikle ilk altı ay sürecinde bebeklerin anne sütüne olan ihtiyacını da göz önüne alarak emzirme döneminde beslenme alışkanlıklarına da dikkat etmesi gereklidir. Aynı zamanda kadınlara özel hastalıklar ve durumlar olan polistik over sendromu, osteoporozda beslenme, gestasyonel diyabette beslenme ve premensturasyonda beslenme gibi durumlarda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine dair Beylikdüzü diyetisyenlikte size yön verecek Merve Diyet ten destek alabilirsiniz.

Erkeklerin vücut yapısı ve yaşam şartları dikkate alınarak beslenme alışkanlıklarının şekillendirilmesi gereklidir. Özellikle günün büyük bir çoğunluğunu iş ortamında geçiren yoğun iş temposuyla çalışan erkeklerin enerjisi yükseltecek ve vücut direncini sağlayacak besinlerin tüketilmesi gereklidir. Beylikdüzü diyetisyen Merve Diyet erkeklere özel beslenme programıyla sağlıklı bir yaşam sürmeleri sağlanır.

Yaşı ilerlemiş erkek ve bayanların vücut değerleri yavaşladığı için hayattan almış oldukları verim düşüş göstermektedir. Yaşlılara özel beslenme programı hazırlanarak daha doğru ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırılarak yaşam şartlarında iyileştirmeler yapılmaktadır. Metabozlizma hızı yavaşlaması ve fiziksel değişiklikler gibi faktörleri göz önüne alan Beylikdüzü Diyetisyen Merve Diyet yaşından dolayı hayat verimi düşen kadın ve erkeklerin yaşam kalitesini arttırmaktadır.

Beylikdüzü diyetisyenin bireysel hizmetleri dahilinde teşhis edilmiş hastalıklara özel beslenme programı hazırlanmaktadır. Hastalıklara özel program kapsamında diyabette beslenme, kalp hastalıklarında beslenme, hipertansiyonda beslenme, metabolik sendromda beslenme ve diğer hastalıklarda nasıl beslenmesi gerektiğine dair sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal firmaların personel beslenmesi ve yemek firmalarının ise müşterilerine uygun menü hazırlanmasında Beylikdüzü diyetisyen Merve Diyet kurumsal danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Personel beslenmesine özen göstererek çalışanlarınızdan almış olduğunuz verimi arttırmak için personel menü danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Restoran ve kafelerin menü düzenlemesini enerji, besin ve içerik bakımından hesaplanarak fark yaratan çözümler üreten Merve Diyet ten kurumsal firmanız için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Sağlıklı beslenmeye dair sizlere danışmanlık hizmeti sunan Merve diyet kişiye özel ve kurumsal firmalara özel programlar hazırlanmaktadır. Kurucu ve yönetici diyetisyen olan Merve Kalelioğlu Çiftçi hakkındaki tavsiyeleri ve yorumları Merve Kalelioğlu Tavsiye Ediyorum adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kaynak: mervediyet.com
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt