• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Beylere tüyolar

Okunuyor :
Beylere tüyolar

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Beyler dikkat ! İşte kadınların duymak istediği o şey...
Erkekler duygularını kadınlar kadar kolay ifade edemiyor. Bu konuda kafa yoran uzmanlar, kadınların duymaktan hoşlandığı şeyleri 4 ana noktada toplayıp erkeklerin işini kolaylaştırmış.

İşiniz
Çok özel bir göreviniz olmadıkça, işinizle ilgili konuşmalar hakkında rahat olabilirsiniz. Ona işinizde geçirdiğiniz en iyi günü ve sebebini, kariyer hedefinizle ilgili planlarınızı anlatabilirsiniz. Erkekler kendilerini yaşadıkları ve yaptıkları olarak tanımlar. Kadınların kişisel yönlerini, derin düşüncelerini görmelerine izin vermezler.

Niçin birliktesiniz?

Eşinizle ya da nişanlınızla birlikte olmanızın nedenlerini daha önce açıklamış olabilirsiniz ancak kadınlar ufak ama özel şeyler duymak ister. O sizin gözünüzde gerçekten önemli olduğunu görmek ve gerçek değerinin ne olduğunu bilmek isteyecektir. Onun sizin için ne kadar değerli olduğunu anlamasını sağlayan ufak övgülerde bulunun.

Gelecek
Kendi işinizi kurmak yoksa kırsalda mı yaşamak istiyorsunuz? 5 yıllık kalkınma planı yapmayabilirsiniz ancak yolun neresinde olduğunuzu ve nereye gideceğinizi düşünmeniz gerek. Kadınlar, sevdikleri insanın kendileriyle bir gelecek paylaşma hayali kurup kurmadıklarını merak eder. Gelecekle ilgili konuşmanızı bekleyerek, günlük yaşayan biri mi yoksa ne yaptığını bilen biri mi olduğunuzu öğrenmek ister.

ÇOCUKLUĞUNUZ
Bisiklete binmeyi nasıl öğrendiğinizi hatırlıyor musunuz? Başkalarına anlatmak istemeyecek kadar küçük düşürücü bir anı olduğunu düşünebilirsiniz. Ama kadınlar kendi çocuklukları hakkında ayrıntılı düşünürler, çocuk bakımı ve yetiştirme konusunda konuşurken sizin çocukluğunuzla ilgili bir şeyler bilirlerse bütünü daha rahat algılarlar. Onunla bazı ufak tefek tatil ya da izcilik hikayelerinizi paylaşmak, oyuncak araba biriktirme tutkunuzu anlatmak pek çok kadın için yeterlidir.

kaynak
 

Mösyö

Acemi
Üye
Ya tüyoya ne gerek var kadınlar o kadar basitlerki...
Bir güzel Söz..
Bir demet Gül..
Alış-Veriş yap..
Kulun Kölen olsunlar...
 
S

SAHARAY

Ziyaretci
Ya tüyoya ne gerek var kadınlar o kadar basitlerki...
Bir güzel Söz..
Bir demet Gül..
Alış-Veriş yap..
Kulun Kölen olsunlar...

Kadınlar basit makineler olsalardı onları kolayca çözerdiniz...

Kadınlar karmaşık çözülmesi zor varlıklardır ama erkekleri çözmek çok kolaydır.

İşte bu yüzden ki kadınlar sizleri çok kolay çözüyor ama sizler

hala kadınları çözebilmiş değilsiniz...Kıyamet kopana kadar da çözemeyeceksiniz...

Sonra da böyle kadınlar o kadar basit ki diye kendinizi avutmaya çalışacaksınız...
 
Üst Alt