• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

benim derdim eşim

Okunuyor :
benim derdim eşim

cezam sevmek

Acemi
Üye
ben 34 yaşında bir beyim ben eşimi çok ama çok seviyorum aslında onunda beni sevdiğini biliyorum benim sıkıntım şöyle eşim ben sürekli yanında oldugum için evden işlerimi evden idare ediyorum bir buçuk yıldır aslında sorunun başıda burda başlıyor eşim ben sürekli yanında oldugum için boguldunu bunaldıgını söylüyor bu 15 tatilde ablasına gitmek istedi bende müsade ettim 5veya 6 gün onlarda kalmasına gönderdim 2 gün ablasında kaldılar sonraki gün karşıaya diğer ablasına gitti ablasınıda alıp ben oraya gitmesini istemiyordum ama gitti bişeyde demedim birin ci gün hiç bir sorun yoktu ikinci gün gece saat 12.30 gibi sesini duymak için aradım çaldırdım çaldırdım ensonunda açtı
telefonu nerdesin dedim türkü kafedeyiz dedi bende sinirlendim bu saat te senin ne işinvar dedim orda eyleniyoruzdedi olkollüyermi dedim yokdedi bende ablanlarıda al eve gidin dedim busaat te eylence olmaz dedim sonra telefonu suratıma kapattı ben de 1saat kadar bekledim sonra baktım hala ses yok telefonada cevap vermiyorlar bastım oraya gittim tabi bu arada sürekli arıyorum ama hiçbiri tele fonu açmıyordu bende aradım aradım oralarda içkisiz türkü kafe ama içkisiz türkü kafe yokmuş oralarda hep içkiliymiş neyse bulamadım ve ensonunda ablasının evine gidip bekledim aradım açmadılar sonra yigenine arattırdım açtılar geldiyimi ve beklediyimi söyledi yigeni tamam geliyoruz dediler neyse geldiler saat 3 te eve bende osinirle bir tokat attım eşime ama çok kızgındım hem suratıma telefon kapatması hemde sonrasında cevap vermemesi bayagı kızdırmıştı beni kan beynime sıçramıştı neyse ben busaatte evli kadınların eşlerinden habersiz 3 kadının türkü kafelerde
ne işi var dedim onlarda bunun normal bişey oldugunu kötübirşey yapmadıklarını falan filan dediler ben tabi bunlar böyle söyledikce dahada kızıyordum sonra eşim ayrılmaktan falan bahsetti va kesinlikle bitmiştir dedi ben tabi şoktayım hem suçlu hemde güçlü ablalarıda veriyorlarmı gazı ben olsam çekmem biz sana şimdiye kadar destek olmuyorduk ayrılman için ama şimdi oluyoruz bende kalırsın falan demeye başladı dul olan ablası ben tabi mecburen sakinleşip eşimi alıp gitmek istiyordum ordan ablaları yoksa onun orda kafasını dolduracaktılar ki zaten dediğimde oldu sanırım ben onu ordan alıp çıkamadım gelmedi zaten polis çagırdılar eşim polisleri yollarsam gidermisin dedi bende tamam dedim gidicem dedim ablası ben şikayetciyim deyip durdu tabi bu arada tokat attı kardeşime diyordu darp vardiyordu neyse ensonunda memurları yolladılar eşim gelmedi ve boşanmaktan bahsediyor bu arada 8 yaşındada oglumuz var ama eşimede ulaşamadım dün geceden beri telefonu kapatmış ablaları çok güzel bir şekilde doldurmuştur aslında dün olanlardan ablasının eşine söylesem oda fıttırırdı ama ben ögrenip fıttırınca bizimki boşanma sebebi oldu ben otokatı attıgıma pişmanım bu olayların hepsi dün oldu geceleyin şimdi napıcagımı bile miyorum ben onsuz yaşayamıyorum nefes bile alamıyorum sizce napmalıyım eşimi nasıl onların elinin altından çekerim daha dogrusu nasıl ikna edebilirim neyapacagımı gerçekten bilmiyorum artık beynim durmuş durumda lütfen bana yardımcı olun.saygılar

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Keşke eşinizle daha sakin bir şekilde konuşmayı deneseydiniz...

Masterlord

Kıdemli
Üye
kendini çok kaptırmakla hata yapmıssın

oysaki eşinin seni çokta sevdiğini hatta saygı gösterdigini söyleyemicem

anlattıklarına bakılırsa seni adam yerine bile koymamış

çocuk var diyosun

daha o gün eşinide onun ablasınada tekme tokat girisseydin bunlar olurmuydu???
hiç zannetmiyorum
ailene başkalarının karışmasına izin vermissin

böyle eşe olumlu falan davranılmaz
kendini bilmeyeni ezip geçeceksin

senden habersiz ablamdayım diyip gecenin bi yarısı Türkü cafeye gidecek
sonrada bide konusacak utanmadan
bi kere komaya sokarsın ... sonra kocacımdan başka bise demez emin ol
alttan alırsan kaybeden sen olursun

hadi eşimi anladımda ablasını niye dövcem diye sorabilirsin
msj açık
onlarada akıllı olun oturun yerinize demek için....
benim diyemessen daima kaybedersin

Üst Alt