• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

benim derdim basimda neyapcami bilmiyorum

Okunuyor :
benim derdim basimda neyapcami bilmiyorum

ben nisanliyim ve cok mutluyum seviyorum her hafta sali günleri görüsmeye zaman ayiriyorum cünkü diyer günleri calistigi icin ama her pazartesi günü telefonda onustugmuz zaman araya sogukluk giriyor :Triste: mesela diyorumki gelcekmisin buraya nisanlimda diyorki zaten birgünüm tatil dinlenmem lazim :Triste: ben geleyim diyorum maddi ve manave durmumuzu düsünüyor tren parasi falan filan hamburgla oturdugum yer arasi 45km bu hafta yanina gittim yani dün ve benim hareketlerim hosuna gitmedi mesala diyorki cok suskunsun biraz insanlarin arasina gir biri bisey diyor duymamazliktan veya evet hayir bilmiyorum gibi kelimelerden hoslanmiyor ne yapabilirim ? bende bu duumdan rahatsizim ama dün 4 saat bir yere oturmaya gittik canim SIKILDI :Triste: ve hic konusmadim sonra eve gelince nisanlim aradi tartisdik bu konuyla ilgili nerdeyse ayrilcam senden demesinle korktum bende agladim bana yardim ederseniz sevinirim veya bilgileriniz icin neyapmaliyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

sheytan

Tecrübeli
Üye
Asosyal misin yani?Yaa bence daha cok arkadas edinmen lazım :s
Simdi mikrofonları Güzin Ablaya ceviriyoruz..

sheytan

Tecrübeli
Üye
Sosyal olmayan insan davranışları sergileyen bireye verilen ad.

Psikolojik hastalık olarak değerlendirilebilir. Kalabalık ortamlarda bulunmayı sevmeyen kişidir. Kimsenin olmadığı sakin yerler bu tip insanlar için her zaman ilgi çekicidir. Kalabalık ortamlarda genelde saklanma isteği içindedirler.

Sosyal olmayan insan davranışları sergileyen bireye verilen ad.

Psikolojik hastalık olarak değerlendirilebilir. Kalabalık ortamlarda bulunmayı sevmeyen kişidir. Kimsenin olmadığı sakin yerler bu tip insanlar için her zaman ilgi çekicidir. Kalabalık ortamlarda genelde saklanma isteği içindedirler.
mademki öyleyim belkide öyleyim :Triste: bunun tedavisi varmi ayyyy aklim karisti

sheytan

Tecrübeli
Üye
yaa bende biraz arastırdım ama bence sana en iyi bilgiyi güzin abla verir canım cok sıkma kendini arkadas edinmeye calıs yeter ;)

Üst Alt