• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bekar kadınlar artık evli erkekleri tercih ediyor !

Okunuyor :
Bekar kadınlar artık evli erkekleri tercih ediyor !

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
İlişkisi olmayan kadınlar, sevgilisi olan veya evli olan erkeklerden daha fazla hoşlanıyor...

Bazı erkeler ilişkiden ilişkiye atlar. Asla tek kalmazlar. Çünkü her zaman onları bekleyen bir kız vardır. Kadınlar bu erkeklerden nefret etme eğilimindedir. Ancak belki de bu erkeklerin var olmasının sebebi yine kadınlardır.

Oklahoma Üniversitesi’nde bir grup kadın ve erkeğin katıldığı bir araştırmada katılımcılara cinsiyetlerine göre çekici erkek ve kadınların fotoğrafları gösterildi. Katılımcıların yarısına fotoğraftaki kişilerin bir ilişkilerinin olduğu söylenirken diğer yarısına fotoğraftaki kişinin bekâr olduğu söylendi. Daha sonra katılımcılara fotoğrafta gördükleri kişilerden hangileriyle ilişkide olmak isteyecekleri soruldu.

Çalışma sonuçları ilişkisi olmayan kadınların, sevgilisi olan veya evli olan erkeklerden daha fazla hoşlandıklarını ve ilişkisi olan erkeklerin bekar kadınlara daha çekici geldiğini gösterdi. Bunun yanı sıra kadınların evli veya bekâr olması erkeklerin tercilerini etkilemiyordu.

Uzmanlara göre bekâr kadınlara evli erkeklerin daha çekici gelmesinin sebebi bu kişilere ulaşmanın zor olmasıdır. Eğer bir erkek bir kadın tarafından "seçilmişse" diğer kadınlar, bu erkeğin diğerlerinden daha değerli" olduğunu düşünmektedir. Uzmanlar buna 'Angelina Jolie sendromu' adını vermektedir.
Hürriyet

Gül@y

Kıdemli
Üye
Hayret yani inanmak istemiyorum ama doğru demedende kendimi alamıyorum hep söylerim bir kadın bir kadının düşmanıdır,ne işin var evli erkekle bekarı dururken.

Masterlord

Kıdemli
Üye
Hayret yani inanmak istemiyorum ama doğru demedende kendimi alamıyorum hep söylerim bir kadın bir kadının düşmanıdır,ne işin var evli erkekle bekarı dururken.

her durumda tecrübeli erkeği tercih ediyorlar sanırım

parmağında yüzük olan erkeklere daha çok sulanıyo bekar kadınlar

bi çeşit yuva yıkma piskolojisi sanırım

Gül@y

Kıdemli
Üye
her durumda tecrübeli erkeği tercih ediyorlar sanırım

parmağında yüzük olan erkeklere daha çok sulanıyo bekar kadınlar

bi çeşit yuva yıkma piskolojisi sanırım
Olabilir belkide zoru başarma hevside diyebiliriz ama tek taraflI düşünmemek gerekir burada evli erkeklerinde başka bayanlara bakmasıda doğru değil.

Masterlord

Kıdemli
Üye
Olabilir belkide zoru başarma hevside diyebiliriz ama tek taraflI düşünmemek gerekir burada evli erkeklerinde başka bayanlara bakmasıda doğru değil.

o konuda söylencek çok fazla bise yok

evli erkeğin baska kadına bakması zaten namussuzluktur

haysiyet ve seref meselesi diyelim

aldatan erkek
aldatıldığında karısının gırtlagına nasıl yapışıp hesap soracak hangi yüzle merak etmekteyim

K

Kadim

Ziyaretci
Kız milletini anlamak çok zor :D
Yanında bir kız varsa hele hele dahada zor
çok anlamsız bakıyorlar

Üst Alt