Beğendiğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları!

mopsy

Emektar
Üye
Beğendiğiniz bir erkeği elde etmenin pek çok yolu vardır. Ancak kolay olduğunu söyleyemem.

Anlatacaklarım, size o adamı elde etmenizin garantisini elbette vermez ama bir kapı açabilir. Bir kadının güzelliği, vücudunda değil, ruhunda ve aklında saklıdır.

İşin sihri, özgüvendir. Hiç kimse, kendine güvenen ve bu güvenle sıcaklığını, içtenliğini, kendiyle barışıklığını birleştirebilen biri kadar çekici değildir.

Dış görünüm elbette önemlidir. Kendine bakan bir kadın olmak, sadece bir erkeği beğendiğinizde değil, her zaman olmanız gereken haldir. Ancak bu noktada şu detayı atlamayın! Güzellik, vücudunuzun şekline bağlı değildir!

Muhteşem beden ölçüleriniz, uzun bacaklarınız, okka gibi burnunuz, lolita dudaklarınız, harika göğüsleriniz olmayabilir; bunlar sizde değil, vücudunu mesleği için kullanan mankenler için geçerlidir.

Medyanın etkisi ile herkesi birbirine benzetmeye çalıştıklarının farkına varın. Vücudunuza küsmeyin. Sürekli değiştirmeye uğraşmayın. Kendini seven ve barışık bir kadın, tüm o görüntüsü güzel gibi duranlardan daha seksidir.

Üstelik, ne kadar güzel olursanız olun, karşınızdaki kişiyle iki kelime konuşamıyorsanız; hiçbir konuda fikriniz yoksa, genel kültürün magazinden ibaret olduğunu sanıyorsanız; güzelliğiniz de sizi kurtaramaz.Kendinize olan güveninizi yerine getirecek şeyler, vücut ölçülerinizden, burnunuzun güzelliğinden veya dolgun göğüslerinizden daha ötede, aklınız, ruhunuz, kalbinizin güzelliği ve kültürünüzdür.

Güzel kadın görünce erkeklerin dönüp bakmadığını iddia etmiyorum. Elbette, güzele herkes bakar ancak salt güzellik ilk beş dakika geçerlidir. Bunu kendiniz tarafından düşünün; çok yakışıklı bir adama elbette bakar ve ilk anda hayranlık beslersiniz. Peki, konuşmaya kalktığında boş olduğunu, kötü ruhlu olduğunu, akıl n***** bir şey taşımadığını fark ederseniz, o adamın yakışıklılığı size ne ifade eder?

İşte, aynı durum kadınlar için de geçerlidir. Özgüven sahibi, akıllı, sıcak, sempatik, kültürlü, seviyeli, nerden nasıl davranması gerektiğini bilen, kalbi sevgi dolu ve sevgisini gösterebilen, insanlarla iyi iletişim kuran, kitap okuyan, tartışabilen, akıl gösterebilen, zarif ama sahte olmayan bir kadın; dünya güzeli karşısında bile hep galip gelecektir.

Beğendiğiniz erkeği elde etmek istiyorsanız; kendinizi doğru yetiştirin, iyi huylu ve mutlu bir kadın olun. Sonra da kendiniz olun!

Candan Ünal
 
Üst Alt