• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

bedava vbulletin yok mu?

iboo

Acemi
Üye
acaba bu forum bedava versiyonu yokmu ben sadece bir aylik bedava versiyonu buldum sinirsizi yok mu ?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bedava versiyonu yok ama null olarak dagıtılan bulletin versiyonları var Hemen hemen butun warez sitelerinde bulursun Biz lisanslı kullandıgımız icin vBulletin versiyonlarının dagıtımını yapmamız yasak

NOT: Ayrıca bir aylık lisanslı versiyonu da ben duymadım! vBulletinde iki turlu lisans vardır bunlardan biri Omurboyu lisans fiyatı 160 $ Buna sahip olanlar yeni cıkan her versiyonu indirebilir sitelerini update yapabilirler. Digeri ise Herhangi bir versiyona ozgu verilen lisans yaklasık 80 $ ( Ama adamlar hemen hemen her ay yeni bir versiyon cıkardıklarından dolayı bir nevi senın yazdıgın gibi aylık lisans oluyor galiba:Orgasmo: )

Null versiyonlardan birini kullanırsan ilerde farkettiklerinde siteni kapatırlar ( Once sana mail atarlar lisans satın al derler almazsan Hostuna mail atarlar hostun da mecburen sitenin yayınını durdurur) Genelde ufak sitelere dokunmadıklarını duymustum ama su gercekki Ingilizler bu isi cok sıkı tutuyor ne yapacaklarını bilemeyiz.

Üst Alt