• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bebekler ikiz ama babalar farklı

Okunuyor :
Bebekler ikiz ama babalar farklı

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
İkiz sahibi olduğu için sevindi ama kuşkular bu sevince gölge düşürdü. DNA testi yaptı. Bebeklerden sadece birinin babası çıktı.

İstanbul'da güvenlik görevlisi A. K. şüphelenip DNA testi yaptırdığı ikizlerinden birinin babasının bir başkası olduğunu öğrendi.

Olay mahkemeye yansıyınca, anne C.K.'nin gündüz eski sevgilisiyle gece de eşiyle birlikte olduğu, her ikisinden birden hamile kaldığı Adli Tıp raporuyla ortaya çıktı. Doktorların "Milyonda bir olur" dediği ve Türkiye'de ilk kez görülen olayın mağduru A.K. boşanma davası açtı ve kendisinden olmayan çocuğu da nüfusundan düşürdü. Öldürülme korkusu yaşayan Bitlisli anne ise her iki ailenin de kendisine 500 metreden fazla yaklaşmaması için mahkeme kararı çıkarttı.

GÜNDÜZLERİ EVE ÇAĞIRDI
Filmlere taş çıkartacak olayların başlangıcı 6 yıl öncesine dayanıyor. Ailesinden sürekli baskı gören 24 yaşındaki C. K., 6 yıl önce Nevzat adındaki evli ve çocuklu bir erkekle aşk yaşamaya başladı. Durumu öğrenen ailesi de kızları bu ilişkiyi bitirir umuduyla C.'yi, görücü usulüyle A.K. ile nişanladı. Nişanlılığı boyunca çeşitli gerekçelerle tam 4 kez yüzük atan ve bu birlikteliği istemediğini sürekli söyleyen genç kız, sonunda babasının baskısına daha fazla direnemedi ve 2006 yılında A.K. ile dünya evine girdi. Ancak evlenmesine rağmen C.K., eski sevgilisiyle bağını hiç koparmadı ve kocası işe gittikten sonra sevgilisini eve çağırarak onunla birlikte olmaya devam etti. Evlendikten 15 gün sonra hamile kaldığını anlayan C.'nin ilk aklına gelen soru ise bebeğin babasının kim olduğuydu... C.K. 2006 yılı aralık ayında ikiz erkek bebek dünyaya getirdi. Bebeklerden birine M. E. diğerine ise C. E. adı konuldu.

KOMŞULARDAN ÖĞRENDİ
Genç kadın bir ay sonra bebeklerden C.'nin, birlikte olmaya devam ettiği eski sevgilisi Nevzat'a benzediğini fark etti. Bunun üzerine paniğe kapıldı ve bir bahaneyle eşiyle arasında kavga çıkararak evi terk etti. Eşinin bebeklerini bırakarak evi terk etmesi üzerine komşularıyla konuşan koca A.K. aldatıldığını, evde olmadığı zamanlarda karısının eve başka bir erkek aldığını öğrendi. Şaşkınlığı üzerinden attıktan sonra A.K., soluğu özel bir laboratuvarda alarak bebeklere DNA testi yaptırdı. Bu sırada C. K. eve döndü ama kocası test yaptırdığını ondan sakladı. Bir hafta sonra özel laboratuvardan gelen DNA testi sonucu genç babayı şoke etti. Zira ikiz bebeklerden M.E. yüzde 99.99 kendi çocuğuydu ancak C.E. başka birindendi!..

SIĞINMA EVİNE YERLEŞTİ
Şu ana kadar sadece ABD'de benzeri yaşanan olay karşısında ilk şoku atlatan A.K., kendisinden olduğunu öğrendiği çocuğunu alıp anne babasının yanına gönderdi. Kendisinden olmayan bebeği ve karısını ise evden kovdu. Kucağında bebeğiyle ortada kalan anne ise ailesine sığındı. Ancak babası da öz kızını ve torununu redderek sokağa attı. Bunun üzerine eski sevgilisi tarafından bir kadın sığınma evine yerleştirildi. Genç kadın, sığınma evinden 4 arkadaş ile eve çıkınca da bebek devlet korumasına alındı.

ADLİ TIP DA ONAYLADI
Koca A.K. ilk iş olarak boşanma davası açtı, kendisine ait olmayan çocuğu da nüfusundan düşürmek için talepte bulundu. Özel laboratuvarda yapılan DNA testini yeterli görmeyen mahkeme, Adli Tıp Kurumu'ndan rapor istedi. Adli Tıp da aynı yönde görüş bildirince mahkeme baba A.K.'nin nüfusundan bebeği düşürdü. Çiftin boşanma davası 3 yıldır devam ederken, hem eşinin hem de kendi ailesinden ölüm tehditleri aldığını savunan C.K., mahkemeye başvurup koruma istedi. Bunun üzerine mahkeme her iki aile bireylerinin de C. K.'ye 6 ay boyunca 500 metreden fazla yaklaşmaması yönünde karar verdi. (Sabah)
 

shgiptare

Kıdemli
Üye
Doktorların "Milyonda bir olur" dediği ve Türkiye'de ilk kez görülen olayın ;;;

elbet milyonda bir görülür:angry..başka ne olabilir ki......
 

Masterlord

Kıdemli
Üye
olay karşısında ilk şoku atlatan A.K., kendisinden olduğunu öğrendiği çocuğunu alıp anne babasının yanına gönderdi. Kendisinden olmayan bebeği ve karısını ise evden kovdu.
demek sadece evden kovmuş
yazıklar olsun

bazı durumlarda cesaret yürek ister
namusunu düşünmekte sadece adam olabilenler için geçerlidir
yazıkkklar olsun o kocaya

sonrasında nemi olmuş
haberde yazıyor

Kucağında bebeğiyle ortada kalan anne ise ailesine sığındı. Ancak babası da öz kızını ve torununu redderek sokağa attı. Bunun üzerine eski sevgilisi tarafından bir kadın sığınma evine yerleştirildi. Genç kadın, sığınma evinden 4 arkadaş ile eve çıkınca da bebek devlet korumasına alındı.
namusunu düşünmeyen kadın bebeğinimi düşüncek
arkadaslarıyla eve çıkmış
mutlu son gibi yani

kadının ailesini takdir ettim ama baba yapması gerekeni yapmış
koca ise başı yerde yürümeye mahkum

böyle adamlar olursa
öyle adama öyle kadın....
etki tepki
 

SEHERYELİ

Tecrübeli
Üye
nefsine haysiyetine hakım olamadıktan sonra
arzularına dur demeyi başaramayanların
hayvanlardan bir farkı yokki
 

Masterlord

Kıdemli
Üye
Vardı diye hatırlıyorum...

Taşları hazırla..:))

alanda bi doktor bulundurcan
bayıldığı yada fenalık geçirince doktor müdahale etcek
sonra taşlamaya devam edilecek

günlerce taşlasa insanın cigeri gene soğumaz
o bebeği infaz edip kanını kadına içirsen yine bile adam olan kendine gelemez

affı olmayan bi hata
her türlü cezaya ve işkenceye açık

Hitler
Stalin
Saddam

seç birini uygula....
 
Üst Alt