• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Batmobile İstanbulda Üçüncü Köprüden geçeçek

• Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 2K

mopsy

Emektar
Üye
Ucuncu kopru tanitimi icin
Batmobile;avrupadan asyaya gececek mis.
Muthis bir tanitim.
Organize edenleri kutluyorum.
Türk Hava Yollarının sponsor olduğu Batman v Süperman Adaletin Şafağı filminin galası, dün New Yorkta gerçekleştirildi. Galadan sonra Batmanin kullandığı Batmobile aracı İstanbula getirildi.

Batmanın efsane aracı Batmobile İstanbulda
Üçüncü Köprüden geçerek kıtaları birleştirecek araç, Türk Hava Yollarının yanı sıra İstanbulun tanıtımına da önemli katkı sağlayacak. THY Batmobilei ilk olarak Berlinde yapılan ITB Turizm Fuarında sergilemişti. Araç yıl boyunca THY tanıtımlarında kullanılacak. Zırhlı ve silahlı araç, 1930lardan bu yana Batman tarafından çizgiroman ve filmlerde kullanılıyor.

ANA SPONSOR THY

Bu yılın gişede en başarılı filmi olması beklenen Batman Superman Adaletin Şafağının final bölümü THY uçağında geçiyor. Tanıtım kampanyalarına THY ayrıca filmin iki karakteri Batman ile Supermanin yaşadığı hayali kentler Gotham ile Metropolisi yeni uçuş noktası olarak açıklamıştı. Filmin tanıtımı için yapılan bu açıklamanın ardından bir çok kişi THYnin çağrı merkezini arayarak iki hayali kent Gotham veya Metropolise bilet almak istediğini söylemişti.

Geçtiğimiz günlerde film için özel boyanan Boeing 777-300ER tipi yolcu uçağını lanse eden THY, uçaklarda da filmin tanıtımını yapıyor. Uzun menzilli uçaklarda yolculara dağıtılan mönüler, amenity kit olarak adlandırılan yolcu çantalarında da filmin logoları ve resimleri yer alıyor. Ayrıca uçağa binişten sonra yolculara üzerinde Batman veya Superman logolarının olduğu mini pastalar ikram ediliyor.

kokpit.aero

Üst Alt