Batman'da 1 milyar varillik petrol rezervi bulundu

Batman'da 40 milyar dolarlık petrol rezervi bulundu.

Büyük bir petrol rezervi bulunduBatman’ın Raman sahasında 1 milyar varillik petrol rezervi bulundu.Petrolün varilinin 40 dolar olduğu düşünüldüğünde 40 milyar dolar değerindeki rezerv, Türkiye’nin yıllık ihtiyacının 5 katı büyüklüğünde...

Geleceğimiz parlak Ama biz goremeyeceğiz galiba:)

E

Eftelya

Ziyaretci
Zaten vardı biliyorduk şaşırmadık..
Bakalım bundan sonra ne olacak!!
Ona da yokmuş yanılmışız mı diyecekler??

K

Kadim

Ziyaretci
vardı zaten bilinen gerçek bunlar ama ne yazıkki faaliyet önemli

G

güney

Ziyaretci
Bizde yürekte var akılda var eh bağımlıda olsak da ımf ye paramızda var....

Fakat bunları işletmeye iznimiz yok...

Kendi ülkende tutsaksın
Kendi zenginliğine uzaktan bakansın....

Bizde yürekte var akılda var eh bağımlıda olsak da ımf ye paramızda var....

Fakat bunları işletmeye iznimiz yok...

Kendi ülkende tutsaksın
Kendi zenginliğine uzaktan bakansın....

kendı zengınlıgıne uzaktan baktıgımız ıcın boyleyiz ya..
o ıznı kısmeye sormadan alacka yurek lazım bıze

G

güney

Ziyaretci
Biz derken Halktan bahsediyorum...
Halkın aydınlanma sürecini irdelediğinde nasıl bir tutsaklık yaratıldığını ve yine yeniden rahmetle anacağım usta AZİZ NESİN in muhteşem kitabı "korkudan kormak" ta çok güzel ve bir okadar gerçek olan tesbitlerini anmadan ve her defasında acyla hatırlamaktan ve bu halka yapılanları yaratılan baskı halinin insanlardaki o dehşet sürecini görmezlikten gelemediğim içindir ki ;

Sömürge olan ülkem ve bizleri gözleri bağlı sesi kesilmiş görmek isteyen ve bu sisteme yandaşlık yapıp bunuda "kahramanlık" olarak sunan ve bu süreci besleyen herkese dir sözüm..

Biz kendi ülkesinde tutsak
malesefki kendi zenginliğine uzaktan bakanlarız...baktırılan...

Bu işlerin yolu örgütlü toplum olmaktan geçer....Örgütsüz isen sesin de yoktur nefesinde....

K

Kadim

Ziyaretci
Biz derken Halktan bahsediyorum...
Halkın aydınlanma sürecini irdelediğinde nasıl bir tutsaklık yaratıldığını ve yine yeniden rahmetle anacağım usta AZİZ NESİN in muhteşem kitabı "korkudan kormak" ta çok güzel ve bir okadar gerçek olan tesbitlerini anmadan ve her defasında acyla hatırlamaktan ve bu halka yapılanları yaratılan baskı halinin insanlardaki o dehşet sürecini görmezlikten gelemediğim içindir ki ;

Sömürge olan ülkem ve bizleri gözleri bağlı sesi kesilmiş görmek isteyen ve bu sisteme yandaşlık yapıp bunuda "kahramanlık" olarak sunan ve bu süreci besleyen herkese dir sözüm..

Biz kendi ülkesinde tutsak
malesefki kendi zenginliğine uzaktan bakanlarız...baktırılan...

Bu işlerin yolu örgütlü toplum olmaktan geçer....Örgütsüz isen sesin de yoktur nefesinde....

:alkis: :alkis: :alkis:

Üst Alt