• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Batman Tüketici Hakları İl ve İlçe Hakem Heyetleri Telefonları

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
BATMAN TÜKETİCİ SORUNLARI İL HAKEM HEYETİ
Tel:0 (488) 215 28 14
Faks:0 (488) 215 28 16
Adres:Kültür Mah. Adalet Cad. Yeni Hükümet Binası

BEŞİRİ TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:04883112210
Adres:Hülümet Konağı

GERCÜŞ TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:04883412001
Adres:Kaymakamlık Binası

HASANKEYF TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:04883812159
Adres:Hükümet Konağı

KOZLUK TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:04884112001
Adres:Hükümet Konağı

SASON TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:04884612100
Adres:Kaymakamlık Binası

ysincar

Acemi
Üye
Satın aldığımız ve yanlış renk olarak gelen dolabın para iadesi yapılamıyor. Şikayet ettiğimizde ne kadar zaman içinde işlem başlatılıp sonlandırılır

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Satın aldığımız ve yanlış renk olarak gelen dolabın para iadesi yapılamıyor. Şikayet ettiğimizde ne kadar zaman içinde işlem başlatılıp sonlandırılır
Hakem Heyetlerine yapılan başvurular, başvuru tarih ve sırasına göre en geç 3 ay içinde karara bağlanır.Kararlar, alındığı tarihten itibaren 5 gün içinde taraflara yazılı olarak bildirilir.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
A-101 diye bir markete 2 aya yakindir bir flash bellek aldim garantili. sorun cikardi yeni bitane veya tamirini istedim yapmadilar ve bana cope attin dediler bunlari şikeyet hakkim varmi bide yapmak zorunda degilmiler.

E

Ev hanimi

Ziyaretci
Merhaba batmandan ev dizen mağazasından aldığımız. Üç yıl garantili ürünlerin ortasında çökme oldu ve mağaza taşındı sadece bişe bir hesap numarası bırakarak aradığımız her telefon kapalıydı bugün ödemeler için bizi aradılar ve ürünlerin çökmesi olduğunu üç yıl garantili olduğu için değişimini talep ettik. Telefondaki bayan bize çok sert çıkıştı değişimi yapmayacağını ve bizi senetlerle avukata vereceğini söyledi senetlerinizde mağazayı kapatacaginiz ve üç yıl garantili ürünler sattiginiza dair bişey yazıyorumu dedim hayır diye yanıt verdi işin içinden çıkmayınca telefonu yüzüme kapattı şimdi bu dolandırıcılık değilde nedir ne yapmam gerekiyor şuan ben batmanda binlerce insan o mağazadan alışveriş yaptı hepimiz magduruz.

A

Adnan eriş

Ziyaretci
Hocam ıyi günler, satın almış olduğum ayakkabıyı garantiye yolladim garanti kabul etti ve yeni ayakkabı yollicaklarmis beyaz renk gelmesi gerekirken işyeri sahibi beyaz elimizde yok siyahını alın dedi ben napabilirim bu konu hakkında lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Üst Alt