• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bastırın kızlar!!!! erkee karşı herşey mibah, saldırın!!!

Okunuyor :
Bastırın kızlar!!!! erkee karşı herşey mibah, saldırın!!!

karafetva

Tecrübeli
Üye
Zamanında aileye isyan diyen Türk düşmanları sonradan aileye itaat dedi ve ailesine karşı gelen herkesi deli ilan etti. Hastanelere yatırttı felan filan. Neden peki? aileler sapına kadar Türk iken isyan, boyun eğdiğinde itaat ???

bastırın yunanlılar bastırın ermeniler bastırın eşcinseller ve bastırın kızlar!!!! Hala görmeyecek misiniz? hepsinin ama hepsinin bastırdığı tek şey Türk Erkeği!!! kadın insanı vezir de eder rezil de eder ya hani? Erkek kadından güçlü. Ama ya düşman devletlerin ve içimizdeki hainlerin desteğini aldığında kim güçlü?

Eşitlik ilan ediyorlar. Bakınız onu bile ilan edemiyorlar, başkaları onlar adına ilan ediyor. Reklamlar paralar hep bu eşitlik için. ulan aklın varsa düşünürsün. Bir erkek kadınla eşit olduğunu mu ilan ediyor??? Erkek üstünlüğünü ispat ediyor, ne eşitliği? sen de eşitsen eğer, üstünlük iddia eder ve mücadele edersin. Hani nerede?

Devamlı milyarda bir savunması yapıyorlar. Yani milyar tane kadından bir tane güçlü olanı bulup kadınlar erkeklerden güçlü diyolar. İyi de bu milyarın kalanını neden görmeyelim???

Zekasal üstünlükten bahsediyorlar. milyarda bir kadın ispat yöntemi ile. Ulan herşeyi reddetsek yine de kadının zeki olduğunu iddia edemeyiz....

Bırakın kırdığımız rekorları uyurken yaptıklarımızı bile başaramıyorlar ama tabii ki bunun suçlusu biziz. Çünkü onları daha üstün yaratmamışız pardon yetiştirememeişiz. Kendileri hiiiç suçlu olmaz. Sınav olmasaydı birinci olurlardı,biz olmasaydık onlar üstün olurlardı.

Erkek binbir zorlukla var olurken, yükselirken devamlı suçlayan ve herşeye "bboşver" diyen kadınları dinlemek acaba bizlere neler kaybettiriyor? Sadece bir emirle polis zoruyla bir erkeği evinden attırabiliyor kadınlar. Sadece bir talimatı ile evin sahibi olan erkeği kocasını....... Boşanıp gideyim bile demiyor, zaten bekar kadınlar var diyemiyor. Düşünsenize 10 kere evlenip boşansanız, size her türlü zulmü yapan bu 10 kadına nafaka bağlayıp bakmak zorunda kalacaksınız. İşte eşitlikten anlaşılacak tek şey de bu zaten...Bir erkek 10 kadını bakarsa ancak eşit olabilir. hatta savaşıp tüm dünyayı yenerse felan. Evlenmenin imkansız ve yasak olmasına karşı sex yapmanın her yerde teşvik edilmesinin hangi devletler tarafından desteklendiğini biliyor musunuz? Nasıl bilebiliriz? Mesela yayınlanması günümüzde arttırılmış olan reklamların sahibi holdinglerin hangi alemlerin insanı olduklarını tespit etmek işe yarar mı?

Bir yalan var ortada ve devamlı parçalamaya devam ediyor. Türk milleti devamlı ihanetle boğuşuyor!! Bir insan zorluk karşısında yenilince nasıl olur da "herkes bana destek verseydi başarırdım,o zaman başardım sayın" diyebilir? Herkes sana destek verdiğinde başaran sen değil herkes olur. Var olamıyorsan neden suçlu arıyorsun? Zorluk heryerde ve her şekilde var. sen göremesen de var. Erkek kendi içinde binkat zorluk çeker. Kadın asla toplumumuzda ötelenmedi ama zayıf kaldığı işleri yüklenmemesi için erkeğin zoru üstlenmesini yanlış anadı. AKlı da az olduğundan hala doğru anlayamıyor. Yük asla onlara yüklenmiyor ama anlayamıyorlar. Her türlü hakaret ve kabalığı biz işitiriz ama onlar zerresini görse zulm diyorlar....

hangi kadın bir erkeğin;
  • sırtına aldığı yük ile yüklendi?
  • zeka faaliyetini icra etti?
  • icadlarını yapabildi ?
  • tek başına mücadelesini verebildi ?
  • sonuna kadar başarma azmini gösterebildi?

Nene Hatun ve daha adını bilmediğimiz kahramanlarımız ancak. işte bu kadınların hiçbirisi düşman devletlerden destek alıp da Türke karşı savaşmadı. düşmana karşı Türk karakterini ilan etti!

Eyyyy kadınlar! Yapacağınız tek ilan eşitlik değil, ehilliktir. düşmanla birleşmek değil Türklerle birleşmektir. hak eden her kimse alsın, kadın erkek denmesin. Ama hak etmeyen de eşitlik ilan etmesin!
 
Üst Alt