• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Başörtüsü yasağına karşı imza at

• Konbuyu başlatan cah
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :

cah

Amatör
Üye
Başörtüsü yasağının kaldırılması için harekete geçen Ayrımcılığa Karşı Kadın Hakları Derneği (AKDER)yayınladığı bildiriyi imzaya açtı. Bunun için açılan siteye destek büyük...

28 ŞUBAT 1000 YIL SÜREMEZ!

carloss

Kıdemli
Üye
Baş örtüsü değil ! Türban.

Atmam kardeşim, annem yıllardır başörtüsü takar, şu ana kadar hiç bir yere girememe problemi yaşamadık, eh siyah çarşaf altından dünyayı seyretmeye çalışan kadınlar; uyanın ! Kandırılıyorsunuz, güneş bile çok görülüyor size ve siz elinizde pankartlar güneş görmek istemiyoruz diyerek haykırıyorsunuz.

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Ben de imzamı atarım ama beni de kendilerine benzetme girişiminde bulunmazlarsa,
kutuplaşma ve bölücülüğe neden olmazlarsa, bana şeriatı dayatmazlarsa,
özgürlüğüme gem vurmaya kalkmazlarsa, günde 5 vakit namaza mahkum etmezlerse... neden olmasın.

cah

Amatör
Üye
Ben de imzamı atarım ama beni de kendilerine benzetme girişiminde bulunmazlarsa,
kutuplaşma ve bölücülüğe neden olmazlarsa, bana şeriatı dayatmazlarsa,
özgürlüğüme gem vurmaya kalkmazlarsa, günde 5 vakit namaza mahkum etmezlerse... neden olmasın.
Bu endişe ettiğini yapmaya kim kalkarsa senle birlikte imzada atarım canda koyarım ortaya sosyalist kardeş...

Üst Alt