• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Başörtülüysen hakarete katlanacaksın

• Konbuyu başlatan YukseLL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Başörtülüysen hakarete katlanacaksın

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Uğur Dündar imzalı ‘testis’ haberinin yalan olduğu ortaya çıkmış ve o dönem Hürriyet’in Genel Yayın Yönetmeni olan Ertuğrul Özkök bu haber için özür dilemişti. Haber yalan olmasına rağmen, haber hakkında dava açan kadın doktorların davasının red gerekçesi ise oldukça ilginçti. ‘Türban akılcılığa aykırıdır’, ‘Türban takan biri ağır da olsa eleştiri hak eder’ cümlelerini içeren red gerekçesi Yargıtay tarafında da kabul edilmişti. Tüm bu gelişmeler ve yargının son dönemde verdiği tartışmalı kararlar bu akşam Ülke TV’de masaya yatırılacak.
devamı...

Yargının tartışmalı kararları saat 19.00'Dda

Ammar

Kıdemli
Üye
Uğur Dündar imzalı ‘testis’ haberinin yalan olduğu ortaya çıkmış ve o dönem Hürriyet’in Genel Yayın Yönetmeni olan Ertuğrul Özkök bu haber için özür dilemişti. Haber yalan olmasına rağmen, haber hakkında dava açan kadın doktorların davasının red gerekçesi ise oldukça ilginçti. ‘Türban akılcılığa aykırıdır’, ‘Türban takan biri ağır da olsa eleştiri hak eder’ cümlelerini içeren red gerekçesi Yargıtay tarafında da kabul edilmişti. Tüm bu gelişmeler ve yargının son dönemde verdiği tartışmalı kararlar bu akşam Ülke TV’de masaya yatırılacak.
devamı...

Yargının tartışmalı kararları saat 19.00'Dda
Şimdi biinçli Müslüman hep halk arasında da derler ya " BİZ BU DÜNYAYA İMTİHAN İÇİN GELDİK " diye ...Bundan güzel imtihan mı var...?

Adam okulun kapısında dikilmiş duruyor, başını aç buyu gir, açmazsan giremezsin, işte imtihan sana zorlama varmı yok...

56. Ben, cinnleri ve insanları ancak Bana kulluk etsinler diye yarattım. ZARİYAT SURESİ

ayetin devamı çok önemli DİKKAT....

57. Ben, onlardan bir rızık istemiyorum. Beni doyurmalarını da istemiyorum.

58. Şüphesiz ki rızıklandıran, güç ve kuvvet sahibi olan Allah'tır.

132. Ehline namazı emret. Kendin de onda devamlı ol. Biz senden rızık istemiyoruz. Sana Biz rızık veririz. Akibet takvadadır. TAHA SURESİ...

Güç ekonomik gücü elinde bulunduranda değildir, GÜÇ YANLIZ ALLAH C.C undur..

ALLAH C.C a dayanıp güvenen onun yolunda sabırla sebat ile duran insana ALLAH C.C mutlak bir çıkış kapısı açacaktır...

İmanı bu kadar ucuza satmak, ancak aklını kiraya verenlerin hatasıdır...

alone

Tecrübeli
Üye
Biz yıllardır bu ağır eleştirilre katlanıyoruz zaten.Güçlü olanlar eleştirenler değil katlananlardır...Yinede okuduk, kariyer edindik engel olamadılar.

Üst Alt