Başörtülü kızla aşk yaşanır mı?

Başörtülü bir kızla nasıl aşk yaşanır?
Dokunmadan aşk yaşanırmı?:)
TESETTÜRLÜ KIZ SOKAKTA GÜLEMEZ Mİ?
MUHAFAZAKAR İŞYERİ SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRIRMI?

1. Başörtülü bir kızla nasıl aşk yaşanır?
  2. Dokunmadan aşk yaşanırmı?:)
  3. TESETTÜRLÜ KIZ SOKAKTA GÜLEMEZ Mİ?
  4. MUHAFAZAKAR İŞLERİ SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRIRMI?

Benim gördüğüm türbanlılar hepsinide yapıyor,yaşıyor hatta sadece kafa kapalı zaten önemli olanda bu değilmi saç gözükmesin yeter gerisi mübah...:freakedout:

Başörtülü bir kızla nasıl aşk yaşanır?
Dokunmadan aşk yaşanırmı?:)
TESETTÜRLÜ KIZ SOKAKTA GÜLEMEZ Mİ?
MUHAFAZAKAR İŞLERİ SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRIRMI?
Yaşıyorlar aşk niye yaşamasınlarki hatta ben başörtülü kızların daha cesur hareketler içinde olduğunu söyleyebilirim,gözümle görgüğümü söylüyorum,yoksa özellikle onlara laf söylediğimden değil yani.

Yaşıyorlar aşk niye yaşamasınlarki hatta ben başörtülü kızların daha cesur hareketler içinde olduğunu söyleyebilirim,gözümle görgüğümü söylüyorum,yoksa özellikle onlara laf söylediğimden değil yani.:
Üniversite kapısından içeri giremeyincede mazlum rolü oynuyorlar...:)))
İnanç için kapansalar başka yerlerini açmazlar...
Dini,inancı,herşeyi kullanmasını iyi biliyorlar açık kızlar bile daha saf yanlarında..:freakedout:

Dini,inancı,herşeyi kullanmasını iyi biliyorlar açık kızlar bile daha saf yanlarında..:freakedout:
Başı örtülü ya hayatım tam müslüman sınıfında oluyorlar işte güya ama artık kimse bunuda yemiyor siyasi simge olduktan sonra adıda başörtüsü olmaktan çıktı neyse canım günaha girmeyelim sevaptır onlara sevap:freakedout:

başörtülü var
başörütülüden başörtülüye çok fark var

birisi din için kapanıyor, birisi aile baskısından

hangisi namusuna dikkat eder sizce

başını göstermelik örtenler zaten anında belli oluyo
giyim yürüyüş konusma cinseltecrübe
ölesiyle ciddi bise düsünmek imkansız

digerleri ise parmakla gösterilebilen kişilerdir
kıyafeti konusması giyimi haltavırları kız gibi kız , insan gibi insandır
ölesinede can feda

el ele tutuşmak
cafede sohbet etmek
bunu yapılınca namussuzluk olmuyor, daha ileri gitmedikçe

günümüzde yokedilmesi gereken yeni nesilden
gelecege dair umut veren kesimin çoğunluğunu kapalılar oluşturmakta
bu türkiyenin acı gerçeği

Benim gördüğüm türbanlılar hepsinide yapıyor,yaşıyor hatta sadece kafa kapalı zaten önemli olanda bu değilmi saç gözükmesin yeter gerisi mübah...:freakedout:
Yaşıyorlar aşk niye yaşamasınlarki hatta ben başörtülü kızların daha cesur hareketler içinde olduğunu söyleyebilirim,gözümle görgüğümü söylüyorum,yoksa özellikle onlara laf söylediğimden değil yani.:freakedout:
Başı örtülü ya hayatım tam müslüman sınıfında oluyorlar işte güya ama artık kimse bunuda yemiyor siyasi simge olduktan sonra adıda başörtüsü olmaktan çıktı neyse canım günaha girmeyelim sevaptır onlara sevap:freakedout:
Müthiş iddialar!:
Anlaşılan kapanan kızlarımız daha cüretkar, daha cesur, daha ateşli !!!:004::004:
Siz nelere şahit olmuşsunuz böyle..

G

güney

Ziyaretci
Bayağı karışmış..:))

Şimdi aşk denilen hormonal durumla "baş örtüsü" neden yanyana ki onu anlamadım..Başı örtülü bir kadınında duyguları var..:))

Fakat toplumumuza bakıldığında "namus" (masterlordun tarifnde olduğu gibi) sanki "başörtü" lülere haiz bir durum gibi algılanıyor..
Ve bazı ları tarafından da bu durum itina ile kullanılıyor...
soruya dönersek;

muhteşem aşk yaşarlar,
rahatça dokunabilirsin,
kahkaları yankılanır her yerde,
kesinlikle çalıştırır....(eskiden sigortamı vardı).....

Yanlız bizim alimlere sormak lazım,kuranda bunları yapmalarını engelleyen hadisler falan varmı acaba eğer varsa battı bizim türbanlı kızlar....:))

Üst Alt