Başlıksız...

Epey zaman geçmiş Süpermeydanla tanışıklığımın üzerinden bari eskisi gibi bir şeyler çiziktireyim hatta çiziktirelim . ...

Şimdilerde insanlar kendilerine yakışan renklere sığınıyor.
Şimdilerde insanlar kendilerine yakışan şarkılarda barınıyor.
Şimdilerde insanlar nefes almayı özgürlükten üstün sayıyor!
Şimdilerde bazı insanlar bazı insanların tırnaklarından kendilerine taht yapıyor!
Şimdilerde simsiyah bir odada bağımsızlık fikrinden uzak nefes alıyorum ......

Siz hangi renkte hangi şarkıda nefesleniyorsunuz?

nevede güney hanim yetim kaldik düm arkadaslarimiz sonbahar
yapraklari gibi döküldüler bir zamanlar günbür günbür caglardik.

Hayallerimizin biz farkında olmadan gerçek yapıldığı (bu arada gerçekler acıdır :) ) ve renk körlüğü ameliyatı olan büyük bir gurubun etrafı toz pembe gördüğü bir ülkede Aşkın Nur Yengi'den 'Ay İnanmıyorum' şarkısını dinleyip nefes alıyorum...

İ

İNCİ

Ziyaretci
Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen ''güzel günler göreceğiz çocuklar'' şarkısıyla umutlarım tazeleniyor.

İlave olarak ''eşkiya dünyaya hükümdar olmaz'' türküsüyle kendi kendimi teselli edip, nefes almaya çalışıyorum.

B

bursali68

Ziyaretci
Epey zaman geçmiş Süpermeydanla tanışıklığımın üzerinden bari eskisi gibi bir şeyler çiziktireyim hatta çiziktirelim . ...

Şimdilerde insanlar kendilerine yakışan renklere sığınıyor.
Şimdilerde insanlar kendilerine yakışan şarkılarda barınıyor.
Şimdilerde insanlar nefes almayı özgürlükten üstün sayıyor!
Şimdilerde bazı insanlar bazı insanların tırnaklarından kendilerine taht yapıyor!
Şimdilerde simsiyah bir odada bağımsızlık fikrinden uzak nefes alıyorum ......

Siz hangi renkte hangi şarkıda nefesleniyorsunuz?

Merhaba,

" SARI LACİVERT "....:))) ve KAPILDIM GİDİYORUM BAHTIMIN RÜZGARINA....

Hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...

Merhaba,

" SARI LACİVERT "....:))) ve KAPILDIM GİDİYORUM BAHTIMIN RÜZGARINA....

Hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...

Hocam sarı lacivert için bir şey diyemeyeceğim lakin o diğeri var ya "eyy ufuklar diyorum yolculuk var yarına" buna kocaman alkışlarım var...hoş buldum, sizinle yazılı muhabbetler sefa getirecek hem bana hem Süpermeydan sayfalarına...
Ve diyorum ki, "sevda yaratan gözlerini her zaman öpsem" (elif güreşçi den dinlemenizi öneririm naçizane)

Üst Alt