• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Başbuğ "elimizdekileri açıklarız"

• Konbuyu başlatan Guney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Başbuğ "elimizdekileri açıklarız"

ajan

Tecrübeli
Üye
Yalancı ve iki yüzlülerin yaptıklarına karşı koymak için,islama düşman olanları eleştirmek için illaki hocamı ilgilendirmesi gerekmez beni için.
çevir kazı yanmasın hocam yanıyo bak biraz da öbür taraf pişsin :)

ajan

Tecrübeli
Üye
Ben beşeri sistemlerin hiç bir partisini benimsemem.Benim aydınlandığım sönmez bir ışık var çok şükür.Buldum o ışığı.Sizide tavsiye ederim arkadaşım.
bu ışık şu cem yılmazın dediği ışık mı :))) "bi ışık gördüm" "görürsün tabi esas ışığı pamuğu tıkadıkları zaman görecen" :)))

uzak yollar

Tecrübeli
Üye
bu ışık şu cem yılmazın dediği ışık mı :))) "bi ışık gördüm" "görürsün tabi esas ışığı pamuğu tıkadıkları zaman görecen" :)))
Bana yapılan herşey sanada yapılacak nasılsa.O durumda farkımız olmayacak yani seninle.
Işık nedir dersen,aramayan bulamıyor,araki bulasın.

ajan

Tecrübeli
Üye
Bana yapılan herşey sanada yapılacak nasılsa.O durumda farkımız olmayacak yani seninle.
Işık nedir dersen,aramayan bulamıyor,araki bulasın.
sizin gibiler yüzünden içinde "ışık" kelimesi geçen herşeyden nefret ettim... adam ışık hızı saniyede 300.000 km. diyo ben mutlaka fetullahın işidir diyorum :))) çıldırttınız :))) abi ışık mışık istemiyorum mum yeter bana hele hele ampüle hiç dayanamıyorum :)))

Parlayan Yıldız

Amatör
Üye
Elinizdekiler nedir Sayın Başbuğ? Büyük merakla bekliyorum.

Bir kısmını ben açıklayayım:
1) 4 Darbede (1960-1971-1980-1997) gizli örgütlerin ve ülkelerin onayıyla yapıldı.
2) 1999 depremlerini önceden size haber verdiler.
3) Artık o örgüt sizi kitabından sildi. AKP Hükümeti'ne yanaştı.

Artık işiniz bitti. Buna alışın.

ajan

Tecrübeli
Üye
Elinizdekiler nedir Sayın Başbuğ? Büyük merakla bekliyorum.

Bir kısmını ben açıklayayım:
1) 4 Darbede (1960-1971-1980-1997) gizli örgütlerin ve ülkelerin onayıyla yapıldı.
2) 1999 depremlerini önceden size haber verdiler.
3) Artık o örgüt sizi kitabından sildi. AKP Hükümeti'ne yanaştı.

Artık işiniz bitti. Buna alışın.
işte doğrular...sad but true....

Server Bedii

Amatör
Üye
yahu sabrı taşan ''sabrım taştı'' dermi hadi dedi diyelim öncedende bu açıklamaların benzerini gördük tayyip birkaç gün sonra meşhur lafını etti ''durmak yok yola devam'' dedi
.......... ...........

Üst Alt