• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Başbakana Mesaj Gönder

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Başbakana mesaj bimer, Başbakana mesaj nasıl yazılır, Başbakana nasıl ulaşabilirim

Başbakanlık görevinden önce 2002â2013 ve 2015â2016 yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olarak görev yapmış Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Binali Yıldırım'a mesaj göndermek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

BinaliYildirim.Com

www.bimer.gov.tr

M

Melike

Ziyaretci
Sayin basbakanim

Slm basbakanm is istyorum is kac oldu msj atriyorum hainmi olmak gerekyo sesimin duyulmasi icin cok ihtiyacim var ise lutfen yardm edin hatay antakyadan yaziyorm ben melike 05394044557

Ş

Şeref çam

Ziyaretci
Sayin başbakanım sizden ricam ben askerligimi şırnakta komando olarak yaptim
şimdi sözleşmeli er olarak calismak istiyorum ama yaş sınırından giremiyorum sizden ricam bu işe girmek istiyorum lutfen dikkate al

Y

yucel

Ziyaretci
Sayın Başbakanım Referandum oncesi Artvine mitinge gelmistiniz. ben size zorlukla da olsa ulasmaya calistim ve ulastim. ben Artvin ardanuç peynirli köyünde kendi arazime 2 katli ev yaptirmak istedim ama 3 yildir evimi bir turlu yapamadim hep bana engel oldular yillardir Ak partiyi destekledik Ailecek olsun ama basta koy muhtari olmak uzere komsum durmadan benim ev yapmamda engel koydular Partiden adam koyup evimizi acmadilar acilan butun mahkemeleri kazandimiz halde bile halen daha evimi yapamadim. siz Artvin valisine emir verdiniz verdiginiz emiri hice sayip hic takmadi hic destek bile olmadi. sizden yardim eli istiyorum. Numaram 0538 604 40 18

N

nurankaya

Ziyaretci
Sayın başkanım

Ben şehit fethi bey orta okulunun 7b sınıfından nuran kaya bizim evimiz kira babam tek çalışıyor annem yeni başladı evimize gelir 400 kiramız 475 ikiz kardeşlerim var okula giden kız erkek okul malzemelerini alamıyoruz ne olur bize yardım edin benim eşyalarım yetişmiyor babamın ayağı şişip duruyor hasta annem kanşekeri düşüyor ve bayılıyor bizim yoksulluğumuz yüzünden derslerime çalışamıyorum ne olur yardım edin ben büyüyünce doçent doktor olmayı çok istiyorum inşallah olurum sizden yardım talep ediyorum ve kendi evimizden çok korkuyorum çünki büyü yaptılar o büyü yüzünden babamın az daha ayağı kesiliyordu sizi çok seviyorum

Üst Alt