Barışı kim istemez?

Aslında orada tntcool arkadaşımızın yorumuna cevap yazmıştım, her cümlesine ayrı ayrı ve uzun bir cevaptı.
Fakat netteki-forumdaki bir hatadan dolayı yazdıklarım yayınlanmadı.
Çıkmam gerektiği için de yeniden yazma fırsatım olmadı.
Üzüldüm, kızdım ve bastım noktacıkları çıktım... Hepsi bundan ibaret.

Neyse arınalım bu tür yüzeyselliklerden.
Fırsatçıların kurtulalım şerrinden:)

BU da fırsatçılara kapak olsun. Teşekkürler Sosyalist...

Ben kimseye haksızlık yapmamaya çalışırım.Her zamanda haklının yanındayımdır.Benim yapım bu. Haddi aşanlar düşünsün. .Beni onayladığınız için teşekkürler.

Bir önceki konudada haksızın yanında olarak yalpalayan ben miydim?

Yedek lastik gibiydin. Neyse madara olan sen ol. Haklı olan ben. :))

BU da fırsatçılara kapak olsun. Teşekkürler Sosyalist...

Sn. tntcool bu dediğinizi pek anlamadım ama beni kastediyorsanız daha önce sosyalistin bana yaptığı espriyi şimdide ben ona yapmıştım. Ama ne şekilde anlaşıldı bilemem.

Kesinlikle seni kasdetmiyorum. İçin rahat olsun...

"Körler sağırlar birbirini ağırlar"

Anlaşıldığı üzere 2 kahramanımız arasında iletişim hatlarında geçici bir sıkıntı meydana gelmiş ve kendi aralarında düzeltmişler:)))

Sizin kadar ilintili,girintili ve çıkıntılı tavırlar sergileyen yok her ikinizde saldırı anını titizlikle kollayıp sürekli çuvallıyorsunuz..

Fırsatçılıktan söz edenlerin ağzı naylon değilki büzelim konu içerisinde Sosyalist'in inandığı siyasi değerleri aşağılamak için kendi tezini öne sürenler bilimsel ve siyasal açıklamasını karşılarında bulunca madara olmaktan sıyrılmak için kişisel bir saldırı tutumu izliyor..Halbuki aydınlattığımız için teşekkür beklerken saldırgan tavırlar içerisine bürünen bu şahısların içerisinde bulundukları vahim durum karşısında üzülüyorum..

Bu konu baştan sona incelensin ashenarşi'nin tipik hızını alamama sendromu ile bir önceki konudan kalma egoist tavrı ile konu üzerinden iğneleme çabası tntcool'un bilindik hazımsızlık sorunu ben foruma döndüğümden beri 3-5 konuda kasıntı yapmaya çalışıp kasılan kendisidir..Bu rögar kapaklarıyla oynamaktanmı desek gazoz kapağı biriktirmektenmi kapak atmaya çok alışmış kendileri...

Sizi yani ikinizi artık anlayacağınız üzere ciddiye almadığım için tek kanal üzerinden banttan yayın geçiyorum:)))

Her ikinizin kişisel problemleri olabilir yazdıklarımı yorumlarımı beğenmeyebilirsiniz ama iş beni iğnelemeye gelince ben elime iğneyi alırsam her damara girerim...

"Körler sağırlar birbirini ağırlar"

Anlaşıldığı üzere 2 kahramanımız arasında iletişim hatlarında geçici bir sıkıntı meydana gelmiş ve kendi aralarında düzeltmişler:)))

Sizin kadar ilintili,girintili ve çıkıntılı tavırlar sergileyen yok her ikinizde saldırı anını titizlikle kollayıp sürekli çuvallıyorsunuz..

Fırsatçılıktan söz edenlerin ağzı naylon değilki büzelim konu içerisinde Sosyalist'in inandığı siyasi değerleri aşağılamak için kendi tezini öne sürenler bilimsel ve siyasal açıklamasını karşılarında bulunca madara olmaktan sıyrılmak için kişisel bir saldırı tutumu izliyor..Halbuki aydınlattığımız için teşekkür beklerken saldırgan tavırlar içerisine bürünen bu şahısların içerisinde bulundukları vahim durum karşısında üzülüyorum..

Bu konu baştan sona incelensin ashenarşi'nin tipik hızını alamama sendromu ile bir önceki konudan kalma egoist tavrı ile konu üzerinden iğneleme çabası tntcool'un bilindik hazımsızlık sorunu ben foruma döndüğümden beri 3-5 konuda kasıntı yapmaya çalışıp kasılan kendisidir..Bu rögar kapaklarıyla oynamaktanmı desek gazoz kapağı biriktirmektenmi kapak atmaya çok alışmış kendileri...

Sizi yani ikinizi artık anlayacağınız üzere ciddiye almadığım için tek kanal üzerinden banttan yayın geçiyorum:)))

Her ikinizin kişisel problemleri olabilir yazdıklarımı yorumlarımı beğenmeyebilirsiniz ama iş beni iğnelemeye gelince ben elime iğneyi alırsam her damara girerim...

Sana sataşan yolktu. Kendin geldin gelin güvey oldu. Sana cevap cermiyeceğim. Kendi haline. Bil mükabele..

Benim Sosyalist ile tartışmam mevsim normallerinde sürerken hazımsız bir El Nino'nun şiddetine maruz kaldık. Olay budur...

Üst Alt