Bardakta Makarna Satışı

Bardak makarna,Bardakta Makarna Satışı,bardakta makarna bayilik, bardakta makarna nasıl yapılır, bardakta makarna standı, küçük sermaye ile iş kurmak, küçük sermaye ile yapılacak işler

Kısa bir süre önce bardakta mısır satışı Türkiye’de en gözde iş fikirleri arasındaydı. Hatta satışlar patladı bile diyebiliriz.Her AVM de, her kalabalık caddede o bilindik mısır standlarıyla karşılaştık. Fakat sizde farkındaysanız bu bardakta mısır fikri, bir anda parladığı gibi aniden sönüverdi. Hergün yeni eklenen farklı firmalar sayesinde fiyatlar normalden aşağı , bardaktaki mısırcık da gözden aşağı düştü.

Çok yeni ve çok değişik olduğundan, kokusu buram buram etrafı sardığından, insanların ilk anda çok dikkatini çekti ama yeterince doyurucu ve besleyici değildi. Hatta gıda işiyle yakından ilgilenenler bilirler, bir dönem genetiğiyle oynandığı şayiası yayıldı.

İşte şimdi bu bardak mısırın yeni rakibini açıklıyoruz: Bardakta makarna !

Bu yazı bir bayilik önerisi olmadığı gibi, aynı zamanda ve kişisel girişim anlamında, “neden olmasın” sorusunun cevabıdır.
Bana kalsa, (makarna işine yıllarını vermiş biri olarak) fırınlanmış, beşamel soslu, ton balıklı makarnayı, bardakta bile hazırlayıp satabilir, 1 seneye kalmaz boğazda bir yalı dairesi alabilirim ama siz bu kadar abartmasanız da olur :)

Nasıl Yapılır?

Bardak makarnanın piyasaya sürümü için malzeme olarak, taze erişte (yani çinlilerin gözdesi noodle) ve çeşitli soslar gereklidir.Bunları hazır halde yurtdışından getirtebileceğiniz gibi yurtiçinde de ürettirebilirsiniz. Örneğin yurtdışında kiloluk taze erişte paketleri, yanında özel soslarıyla birlikte çok uygun fiyatlara satılıyor.Bu ürünü ithal ettirip, yurtiçinde bardaklara koydurup, paketleterek bunu hazırlatmanız mümkündür. Özel noodle bardağının içinde, hem taze noodle, hem de sosu hazırdır ve kaynar su ilavesiyle 3 dakika içinde servise hazır hale gelir. Hatta biraz baharat ilave ederseniz hem makarnanız çok lezzetli olacak, hem de tatklit edilmeniz oldukça zorlaşacaktır.Öncelikle 1 ay yetecek kadar erişteyi ve sosunu elde ettikten sonra, adım adım satışları takip ederek yeni siparişinizi ithal edebilirsiniz.Hatta bardaklarınızı ülkemizde kendi markanızla ürettirmeniz, müşterinin hafızasında “bu eşsiz lezzetin sahibi” olarak yer etmenizi ve mutlaka tercih edilmenizi sağlayacaktır. Bu işi hemen başlamak isterseniz,bir bayilik almak da olası çözümler arasında.Uygun bayilik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
isfikirlerivefirsatlari.com
 
  • Etiketler
    bardakta makarna bayilik bardakta makarna standı
  • Üst Alt