• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Bardak Kırılması Gelecek Belanın Önüne Geçer mi?

Okunuyor :
Bardak Kırılması Gelecek Belanın Önüne Geçer mi?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
bardak kırılması diyanet , bardak kırılması rüyada , elinden bardak düşüp kırılması ne anlama gelir , bardak kırılması sesi , bardak kırılması enerji , bardak kırılması islam , rüyada tabak bardak kırılması , evde sürekli cam kırılması ne anlama gelir

Tabak,bardak vb.şeylerin kırılması, iyidir, gelecek kaza ve belanın önüne geçer derler...

Sizce?

Guney

Kıdemli
Üye
Valla geçen gün mutfaktaki tüm tabak çanak bardak hepsi dizilmiş rafa dedikodumu yapıyorlardı bende kulağımla misafir oldum;
-Tabak: "yeter biri kurtarsın bu sakar kadından bizi".
-Bardak : her defasında aynı şey "ohhh adınlıktır aydınlık".halbuki her yer kapkanlık
-Kahve fincanı ; ay geçen gün gördünüz değilmi bunca yıllık eşim sevgili kocacığım fincan altlığını nasılda kırdı günlerdir kahve akıtıyorum acım büyük ben ne yapacağım şimdi onsuz kimin üstüne devrileceğim..:((
-cam tencere kapağı: acını anlıyorum segili dostum bende anı durumdayım biliyorsun.Lakin bu acıya bir son vereceğim bence sizde arkamdan gelin..

Dediler ve bizim mutfak bir nurladı sorma her yer apaydınlık...
Hişt derya bana geldiğinde İki tane subardağı getirsene pet şişede su içmekten gına geldi...:))))

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Valla geçen gün mutfaktaki tüm tabak çanak bardak hepsi dizilmiş rafa dedikodumu yapıyorlardı bende kulağımla misafir oldum;
-Tabak: "yeter biri kurtarsın bu sakar kadından bizi".
-Bardak : her defasında aynı şey "ohhh adınlıktır aydınlık".halbuki her yer kapkanlık
-Kahve fincanı ; ay geçen gün gördünüz değilmi bunca yıllık eşim sevgili kocacığım fincan altlığını nasılda kırdı günlerdir kahve akıtıyorum acım büyük ben ne yapacağım şimdi onsuz kimin üstüne devrileceğim..:((
-cam tencere kapağı: acını anlıyorum segili dostum bende anı durumdayım biliyorsun.Lakin bu acıya bir son vereceğim bence sizde arkamdan gelin..

Dediler ve bizim mutfak bir nurladı sorma her yer apaydınlık...
Hişt derya bana geldiğinde İki tane subardağı getirsene pet şişede su içmekten gına geldi...:))))
Bu nasıl bir nurdur,bu nasıl bir yüksek enerjidir,bu nasıl bir nazardır ,gözdür sendeki evdeki bardakları geçtik tencere kapağı bile harekete geçmiş...:))

Seni şöyle nefesi kuvvetli iyi bir hocaya okutmak gerek böyle masraflı oluyorsun
Guney..:)

yeşeren

Tecrübeli
Üye
Bir kitapta okumuştum. Eğer yolculuğa çıkan biri varsa evinizde, arkasından tesadüfi bardak, çanak kırılıyorsa bırakın kırılsın, hatta düşüpte kırılmadıysa atın krılsın diye bir şey okumuştum.

Şimdiye kadar atıp kırmadım ama, eşim veya çocuklarım uzun yola çıktıklarında hiç yoktan bir şey kırılır bizim evde. O okuduklarım aklıma geilir ve hemen dua okurum inşallah selametle gidip gelsinler diye.

Üst Alt