Bana kötü eğitim sistemi göster sana Müslüman ülke göstereyim !!!

olasılığın ne olduğunu bile merak edip araştırmayıp bilim adamları öle dedise öledir diyen biri mi söylüyor bunları hııııı?
şu evrenin nasıl oluştuğunu düşünmek kuran emridir sn sosyalist."bazı oluşumların oluşturduğu oluşumlardan olmuştur canım "demek diiil.
tefekkür,yani düşünme dinin emridir ve ibadettir.Rasulullahın ilk ibadetidir.imam maturudi ye gör peygamber yollanmasaydı dahi insan düşünerek Allahın varlığını bulabilirdi.bu nedenle mesuldür.Ama kim düşüncek dimi.Bilim adamları dedise tamamdır.Bizim yerimize onlar düşünsün.Kim kafa yorcak.:prv:

Siz ilimden bilimden anlamazsınız sayın ümmi.
Açın kitabınızı onu okuyun günlerce, aylarca yıllarca...
Ama ne hikmetse ne dediğini bile bilmiyorsunuz..

efenim kitabımızdan bir ayeti bile idrak edebilseydiniz hayatınız 180 derece değişirdi.Ama kim okuycak dimi.:prv:
ilimden bilimdende sizden daha iyi anlıyorum en azından.olasılık hesabından bile haberiniz yok:Winlk_Tongue: matematik sıfır,fizik kimya biyolojidende anladığınızı sanmıyorum.hadi onlar sayısal diyelim felsefeden anladığınızda bazı oluşumlar falan filan.psikoloji sıfır,sosyolojiden bi durkeimi bilirsiniz belki.Liseyi ortanın altında bir ortalamayla bitirdiğinizi tahmin etmek güç değil.

efenim kitabımızdan bir ayeti bile idrak edebilseydiniz hayatınız 180 derece değişirdi.Ama kim okuycak dimi.:prv:
ilimden bilimdende sizden daha iyi anlıyorum en azından.olasılık hesabından bile haberiniz yok:Winlk_Tongue: matematik sıfır,fizik kimya biyolojidende anladığınızı sanmıyorum.hadi onlar sayısal diyelim felsefeden anladığınızda bazı oluşumlar falan filan.psikoloji sıfır,sosyolojiden bi durkeimi bilirsiniz belki.Liseyi ortanın altında bir ortalamayla bitirdiğinizi tahmin etmek güç değil.

Bu tür saçmalıkları iyice yakıştırdınız kendinize.

Benim ne bilip bilmediğim ortada.
5 yıldır burdayım ve sizin gibi onlarcasına diz çöktürdüm bu meydanda.
Demek bilgim bişeylere yetiyor ki hala burdayım ben.

Siz en iyisi hikayenize dönün.

5 yıldır burdayım ve sizin gibi onlarcasına diz çöktürdüm bu meydanda.
Demek bilgim bişeylere yetiyor ki hala burdayım ben.

kedi-aslan.jpg

hı hııııı:prv:

otur ! psikoloji sıfır. :Winlk_Tongue:gene yansıtma psikolojisine girdiniz.
buna;" haddini bilmeyene haddini bildirmek öksüze kaftan giydirmekten evladır" denir
donkişot gibi er meydanına çıkan ensesine şamar yemeyi göze alacak efenim.
öle ateist sitelerden,agnostik sitelerden su getirmekle bu değirmen dönmez .:prv:
sn şirin baba illa dindarlara savaş açacaksanız papaz gargamelle uğraşın .kitabı peygamberi katmayın çarpılcanız.

Son düzenleme:
neyse efenim basit konuların basit tartışmalarını siz bile bana yakıştıramadığınıza göre geri çekileyim bari.Devam etmek isteyen etsin.:gul: paşa gönlüm de sıkıldı basit konular tartışmaktan.

Üst Alt