• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

bakla zehirlenmesi

Okunuyor :
bakla zehirlenmesi

orkuorkun

Kıdemli
Üye
İlkbahar günleri ve çokça yediğimiz sebze, Lezzetli ,erkek çocuklarda ve erkeklerde Ölüme kadar zehirleme etkisine sahip bir özelliği olduğunu biliyormuydunuz. Baklayı çok severim, yoğurt ve sarımsakla harika olur. Ancak dün zehirlendiğimi hissettim ve bu yazıyı onun için yazma gereği duydum. Tek yaptığım hata doyduğum halde çöpe atılmasın diye yediğim 1 tabak fazla ekmeksiz tükettiğim bakla , öyle lezzetliydi ki son suyunu bile içtim.

Ancak mideme oturuduktan 1 saat sonra normal olmadığımı anladım. Halsizlik kusma ihtiyacı duydum. Bakla beni kısmen güçlü bünyemi esir almıştı. Zehiri 2 şekilde çıkarabilirdim Bol su içerek böbreklere yardımcı olarak yada kusarak. Zehirlenme bilincinde olduğum için bol su içtim ve aileme çaktırmadan zehirlenmeyi atlattım böylece daha çabuk zehirin atılmasını sağladım. Erken yattım. gece yarısı 3-4 defa su döküp tekrar su içtim. Sabah normaldim.

Zehirlendiğimi internette google da arattırarak Bakla zehirlenmesi arattığımda birçok konu buldum evet gerçekten zehirlendiğimi anladım. Bu bir DNA köklü enzim eksikliği ve en çok XY kromozomlarını etkiliyor.

Yani erkekler zehirleniyor bakla yemeğinden. Aynı miktarda annem de yedi ama ona hiçbirşey olmadı. Şunu diyebiliriz Bakla yemeği erkeklere zararlı.. Erkek çocuklarınızın bünyesi benim kadar güçlü değil. Çoğu kişi bu kadar bilinçli davranmayabilir. Bakla kız çocukları ve kadınları fazla etkilemiyor. Cinsiyete göre yemek mi olur. Oluyormuş. İnternette erkek çocuklarını zehrilenerek kaybeden aileler mevcut. Birde hiç kayıtlara geçmeyen erkek ölümleri. BENDEN UYARMASI

Çok enteresan ama herkesin bilmediği bir konu bu
senolmutlu@2012 -supermeydan-hobifikir

hobifikir.com dan alıntıdır

bakla zehirlenmesi | Hobi ve Fikirler

Üst Alt