• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Bakkal nasıl açılır

Okunuyor :
Bakkal nasıl açılır

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
bakkal vergisi , bakkal açmak 2019 , bakkal açma maliyeti 2019 , bakkal açma maliyeti 2019 , bakkal nasıl kar eder , bakkalda olması gereken ürünler listesi , bakkal açmak için kredi , bakkal açmak 2019

Küçük bir iş kurarak,kendi işinizi yapmak istiyorsanız,küçük bir bakkal açarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Başlarım?
Öncelikle çevrenizde marketleri araştırmalısınız.Eğer çevrenizde market yok ise,kazancınız büyük ölçüde artacaktır.O yüzden marketlerin olmadığı bir konum seçmenizi öneririz. Bakkalınızda bulundurabileceğiniz kadar çok çeşit bulundurmalısınız.Abur cubur yiyecekler özellikle çok önemli.Ayrıyetten günlük gazete satışı yapmanız,müşterileri devamlı hale getirmeniz için çok önemli Başarılı olmak için evlere servis yapabilirsiniz.Böylece size sadık müşteriler elde etmiş olursunuz. Büyük alışverişlerde kredi kartı ile ödeme imkanı sunmalı,veresiye alışverişe tolerans göstermemelisiniz.

Maliyeti
Bakkal dükkanı açma maliyeti 2.000-3.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

tntcool

Kıdemli
Üye
Küçük bir iş kurarak,kendi işinizi yapmak istiyorsanız,küçük bir bakkal açarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Başlarım?
Öncelikle çevrenizde marketleri araştırmalısınız.Eğer çevrenizde market yok ise,kazancınız büyük ölçüde artacaktır.O yüzden marketlerin olmadığı bir konum seçmenizi öneririz. Bakkalınızda bulundurabileceğiniz kadar çok çeşit bulundurmalısınız.Abur cubur yiyecekler özellikle çok önemli.Ayrıyetten günlük gazete satışı yapmanız,müşterileri devamlı hale getirmeniz için çok önemli Başarılı olmak için evlere servis yapabilirsiniz.Böylece size sadık müşteriler elde etmiş olursunuz. Büyük alışverişlerde kredi kartı ile ödeme imkanı sunmalı,veresiye alışverişe tolerans göstermemelisiniz.

Maliyeti
Bakkal dükkanı açma maliyeti 2.000-3.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Doğangüneş sen bir dene tutarsa bana devredersin bakkalı... :))

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sabah erkenden bir kaçtane bakkal açayum bari.:prv:
:)
Ya bu devirde bakkalmı kaldı atmaca ama yok ben illa bakkal kültürümüz yok olmasın ısrarla yaşatıcam diyorsan buyur aç ..:)
Doğangüneş sen bir dene tutarsa bana devredersin bakkalı... :))
Tabi canımm bütün hayallerimi,ideallerimi bir köşeye atıp Halkla ilişkiler tezimi bakkal işleterek,esnaf kültürünün bir parçası olarak tamamlarım..:)

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

küçüklüğümü hatırladım. rahmetli eyüp amca vardı bakkalımız, ben bakkala girince akşam üzeri didomu çokomelmi derdi. veresiye defterine yazılırdı bir ay boyunca çukulatalar, aybaşında ortadan toz olurdum annem memur maaşını alıpta bakkaldan hesabı isteyince :)

T

turgutkonya

Ziyaretci
iş yeri açma ruhsatı bakkal market aktar tekel bayii baharat kuruyemiş dükkanı ve tüm gıda pazarları
Ekleyen turgut çevik

iş yeri açma ruhsatı bakkal market aktar tekel bayii baharat kuruyemiş dükkanı ve tüm gıda pazarları iş yeri açma ve ustalık belgesi şu an iş yerim olmadığı için kiralıktır. 2001 yılında milli eğitim bakanlığından alınan bu belgem türkiyenin her yerinde geçerlidir. iletişim 0.543.566.81.82 den yada turgutcevik42@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz. hayırlı kazançlar0.543.566.81.82 turgut çevik

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt