Baharın Kurtarıcısı Trençkot!

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

İlkbaharı hepimiz seviyoruz değil mi? Soğuk ve puslu kış günlerinden sonra güneşin yüzünü gösterdiği, yağmurun çiselediği, ağaçların çiçek açarak müjdelediği baharın en zor yanı kıyafet seçimi olsa gerek.

Sabah erken çıkarken parlayan güneşe merhaba diyebilir, öğleden sonra soğuyan havayla üşüyebiliriz. Kaban fazlasıyla kışlık; ceket fazlasıyla yazlık olabilir. Geçiş mevsimi ilkbaharda günün her anına uyum sağlayacak kurtarıcı parçalara ihtiyacımız vardır. Kıyafetimizle bütünleşecek, tarzımızı yansıtacak, tek parçayla şık bir hava katacak muhteşem kıyafet kesinlikle trençkottur.

Trençkot; model ve renk seçimine göre feminen ya da maskülen görünmenizi sağlayabilir. Çiçek desenli, renkli bir trençkotla cici kız; krem rengi detaysız bir trençkotla maskülen bir kadın; siyah, kahve, pembe tonlarında zımba detaylı bir trençkotla çekici ve trendi görünebilirsiniz.

Tarzınız ne olursa ne olsun sizinle uyum sağlayacak bir trençkot modeli mutlaka vardır. İşe giderken, özel davetlere katılırken, hafta sonu gezmelerine katılırken ya da ne giyeceğinize karar veremezken trençkotlar yardımınıza koşar.

Trençkot, ince külotlu çorap, yüksek topuklu ayakkabı, yüz şeklinize uygun güneş gözlüğü ve trençkotunuzun rengiyle uyumlu bir fularla harika görünebilirsiniz. Yandan asılan ya da kolda taşınan çantalarla genel görüşünüze bütünleyici bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

2010 ilkbahar sezonunda uzun yıllar giyebileceğiniz, birbirinden güzel trençkot modelleri sizleri bekliyor. İsterseniz zımba detaylı isterseniz desenli isterseniz tek renk trençkot alarak yıllardır değişmeyen modanın bir parçası olabilirsiniz.
MSN Kadın - Moda
 
Üst Alt