Baharda Evlerimiz Çiçek Açsın

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Baharda Eviniz Çiçek Açsın!
İlkbahar, evinizi birkaç dokunuşla tazelemek için en güzel zamandır. Az bütçeyle ve kısa zamanda yenilenmek için dekorasyon fikirleri MSN Kadın’da!

Baharda Eviniz Çiçek Açsın!
Mobilyalarınızın düzeni:

Mobilyaların yerlerini değiştirin. Kışın soğuktan korunmak için, belki koltuğu camın önüne koymuştunuz, artık yer değiştirmenin zamanı geldi. Mobilyalarınızı çekerek duvardan uzaklaştırın. Mobilyaları köşe açılarını kullanarak yerleştirmeyi deneyin. Mesela dar bir oturma odasına, diyagonal olarak çapraz yerleştirilen bir kanepe, odayı olduğundan büyük gösterecektir.

Duvarlar Renklensin:

Hafta sonunuzu biraz boya yaparak geçirmeye ne dersiniz? Odanızın bir duvarını en sevdiğiniz renge boyayarak, duvarı odanızın merkezi haline getirin. Boyadığınız duvara ilginç bir tablo asın. Duvarda kullandığınız rengin, odada yer alan obje ve kumaşlarla uyumlu olmasına özen gösterin.

Gruplayın:

En sevdiğiniz koleksiyonlarınızı çıkarın ve odanızın kişiliğini gösterin. Birbiriyle uyumlu üç-beş adet objeyi bir alanda sergileyin. Takım olan aksesuarların düzenleme biçimlerini değiştirerek, denemeler yapabilirsiniz.

Örtüler:

Dekoratif yastıklar gibi, örtü ve battaniyeler de mobilyalarınıza doku katar. Piyasada natürel malzemeden, elde dokunana bu tür kumaşların pek çok çeşidini bulabilirsiniz. Zevkinize uygun deseni ve stili tercih edebilir ve yaşadığınız yeri renklendirebilirsiniz.

Lambalar:

Lambalar, bir odanın modasının çoktan geçtiğini haber veren muhtemelen evinizdeki tek eşyadır. Yeni ve modern tasarımlı aydınlatmalarla odanızda hoş ve tümüyle farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

Yeşilin gücü:

Yeşillikler ve çiçekler, her zaman odanıza taze nefes getirir. Eğer canlı bitkilerin bakımı konusunda kendinize güvenmiyorsanız, suni çiçek ve ağaçları tercih edebilirsiniz. Suni çiçeklerin kaliteli olanlarını gerçeklerinden ayırmak oldukça zordur.
MSN Kadın
 
Baharı ve onun müjdecisi çiçekleri çok severim :))Evimdede o baharı her mevsim yaşatmaya çalışıyorum ..bu güzel öneriler için teşekkürler.
 
bahar tapragin uyanisiyle baslar yavas ormanlar ovalar daslar yesile boyanir.
ilkbahar mavsimlerin en güzelidir. evimin dis cephesindeki bütün bencereleri
ve bahcem güllerle doludur zamaninmin cogunu onlarla geciririm.
 
bahar tapragin uyanisiyle baslar yavas ormanlar ovalar daslar yesile boyanir.
ilkbahar mavsimlerin en güzelidir. evimin dis cephesindeki bütün bencereleri
ve bahcem güllerle doludur zamaninmin cogunu onlarla geciririm.

Neden kullanıcı adınız kırmızıgül bunuda anladık :))
Ne mutlu size,bende zamanımın bir bölümünü çiçeklerimle geçiriyorum..nefis bir terapi tavsiye ederim :))
 
cicekler noksanimi tamamlar gectiyimiz hafta türkiyedeydim güllerimi
budadip diplerinde otlari temizlettir yesil alanlara koyun gübresi attirtim bahari
güzel bir sekilde bensiz olarak karsiliyacak
 
Üst Alt