Ayrılmak istediğini nasıl anlarsınız?

Belki de ilişkiniz şu sıralarda can çekişiyor. Ama merak etmeyin, bir kapı kapanır bir kapı açılır...

İLGİSİZLEŞİR

Size karşı ilgisi buharlaşıp uçmuş gibidir. Mesela, artık hafta sonları evden erkenden çıkıp, eve sabaha karşı ya da ertesi gün gelmeye başlayabilir. Arkadaşlarıyla, özellikle de bekar olanlarla sizinle olduğundan daha fazla zaman geçirmeye başladıysa, bu işte bir iş olduğundan şüphelenmelisiniz. Demek ki sizin yanınızda onlarla olduğu kadar mutlu değil...

KAÇAR

Tartıştığınızda ya da onun davranışlarından şikayetçi olduğunuzu söylediğinizde, sesinizi duymaya daha fazla tahammülü yokmuşçasına arabasına atlayıp uzaklara giderek uzun saatler geri dönmemesi de ayrılık isteği mesajı olabilir.

DOKUNMAZ

Ayrılmak isteyen erkek, sevgi gösterme konusunda kendini tamamen geri çekmiş gibidir. Yüzünüze sevgi dolu bakışlar fırlattığı zamanlar çok geride kalmış gibidir… Sizi sevmesi için onu teşvik etmeye çalışsanız da fayda etmez. Ellerini alıp size dokunması için yönlendirmeye çalışırsınız, ama kendiliğinden size dokunmayı akıl etmez ya da istemez. Seks ise neredeyse artık hiç yaşanmıyordur aranızda.

SİZİ FARK ETMEZ

Bundan böyle sizdeki değişiklikleri fark etmez hale gelir ayrılmak isteyen sevgili. Ne saçınızın yeni modelini, ne de parfümünüzü değiştirdiğinizi anlar. Yüzünüzü estetikle tamamen değiştirseniz bile anlamayacak kadar ilgisiz hale gelmiştir artık size karşı. Siz artık onun hayatında görünmez biri gibisinizdir.

İLİŞKİYE ARA VERMEK İSTER

Artık bir gün size dönüp, ilişkiye ara vermeye ihtiyacı olduğunu söyler. Dikkat edin, ayrılık sözünü kullanmaz. Sanki ikiniz ayrı ayrı kısa bir tatile çıkıp sonra yeniden eskisi gibi ilişkinize devam edecekmişsiniz gibi bir ara vermekten söz eder. Hayatında bazı şeylerden sıkıldığını, kendisiyle ilgili sorunları olduğunu, bunları da yalnız kalarak halletmek istediğini söyler. Kendisiyle ilgili sıkıntıları yüzünden sizi de üzmek istemediğinden bahseder. Ama bir dakika, bu yalana inanmayacaksınız, öyle değil mi? İlişkiye ara verme talebi, ayrılmak istediğine dair en büyük ipucudur. Ne yazık ki eşyalarınızı toplayıp terk etmenin zamanı gelmiş demektir. (CosmoTürk)
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
ayrıca (tecrübeyle sabittir); sık sık doğru söylemediğine şahit olursunuz, (erkek olduğumdan) malum günleri ayda bir kaç keze çıkar yada sık sık diğer hastalıkları ortaya çıkar, gsm çeşitli sebeplerle açılmaz ve geri dönüşler uzun zaman alır, sizi görmeden duramayan kişi birden ailesinin ve etrafının sorunlarıyla daha çok ilgilenmek zorunda kalır, aniden huzursuz ve mutsuz tavırlar sergiler, en sevdiği aktiviteler bile anlamını yitirir, gözleri ışıl ışıl sımsıcak bakan biri soğuk ve donuk bakar, vücut temasından mümkün olduğunca kaçar ve sonuncusu en sevdiği hareketleriniz ona batar ve tepki gösterir. valla bunlar başıma gelenler.
 
Üst Alt