• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

ayrılma isteğimi tarafınıza bildiriyorum

• Konbuyu başlatan bursali68
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
ayrılma isteğimi tarafınıza bildiriyorum

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Sn.Forum yönetimi,forumdan ayrılma isteğimi tarafınıza bildiriyorum.Ancak mümkünse gece saat 00.00 da üyeliğimi sonlandırmanızı rica ediyorum.

Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum,katkılarınızdan ve bizlere katlanmanızdan ( hayatta en zor şey insanlarla uğraşmaktır ) dolayı teşekkür ediyorum...

Sağlıcakla kalınız...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Merhaba,

Sn.Forum yönetimi,forumdan ayrılma isteğimi tarafınıza bildiriyorum.Ancak mümkünse gece saat 00.00 da üyeliğimi sonlandırmanızı rica ediyorum.

Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum,katkılarınızdan ve bizlere katlanmanızdan ( hayatta en zor şey insanlarla uğraşmaktır ) dolayı teşekkür ediyorum...

Sağlıcakla kalınız...
Uyelik silinmesinin geri dönüşü yoktur Onun için hemen karar vermemek lazım
Foruma yazı yazmamak tabiki sizin kararınız, bize saygı duyup bugüne kadar olan katılımınız için teşekkür etmek düşer
Başarılar...

İnci

Kıdemli
Üye
Sizin şahsınızda özellikle burada şu an bulunmayan arkadaşlara güney,eflamor,emily,doğangüneş,carloss,kadim...ve daha buraya yazamayacağım bir çoğuna da selammımı iletir misiniz...
Bir süre foruma ara verdik veda edenler yada veda etmek isteyipte edemeyenler birsürü şey olmuş yine. Bursalı arkadaşım benimde ismimi zikrettiğiniz için size bir kaç şey yazmak istiyorum.
Öncelikle ben vedanızı kabul etmiyorum ve biraz kafanızı dinledikten sonra yeniden sizi burda görmek
istiyorum.Siz öğretmenlik mesleğini yapmış biri olarak öğreticiliğinizi bir kenara atma lüksüne sahip değilsiniz. Ayrıca neye kırıldığınızı ben tahmin ediyorum ama bu da büyütülecek bir konu değil bence.
Süpermeydan admin ricanızı dalgınlıkla unutmuş olabilir çünkü hepimizin bu forum dışındada bir hayatı var. Yoğunluktan ricanız dikkatinden kaçmıştır diye düşünüyorum. Mesajların ön kontrole tabi olmasıda
sanırım tüm üyelere uygulanmaya başlamış.Ben bayağı zamandır olmadığım için önkontrol konusunda
fazla bilgim yok.Sizi en kısa zamanda yeniden süpermeydan forumda görmek dileğiyle hatrımı kırmayacağınızı umuyorum. Seviyeli tartışmalarda yeniden görüşmek dileğiyle... Saygılar

Üst Alt