Aydın Yabancı Dil Kursları

Didem Dil Eğitim Kursu
Aydın Didim'de hizmet veren bir kurstur. Didem Dil Eğitim Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Didem Dil Eğitim Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Didem Dil Eğitim Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: DİDEM DİL EĞİTİM KURSU
Adresi: YENİ MAHALLE SELANİK CADDESİ NO:105/1 DİDİM AYDIN
Telefon Numarası: 2568116030

Sök-dil Lisan Kursu
Kuşadası Aydın Kuşadası'da hizmet veren bir kurstur. Sök-dil Lisan Kursu Kuşadası yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Sök-dil Lisan Kursu Kuşadası gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Sök-dil Lisan Kursu Kuşadası kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Adı: SÖK-DİL LİSAN KURSU KUŞADASI
Adresi: DAĞ MAH.KIBRIS CADDESİ HİTİT SUN PASAJI KAT:2-4 KUŞADASI AYDIN
Telefon Numarası: 2566131074
Faks Numarası:
E-mail Adresi: adasokdil@hotmail.com

Aydın Boğaziçi Yabancı Dil Kursu
Aydın Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Aydın Boğaziçi Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Aydın Boğaziçi Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Aydın Boğaziçi Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Adı: AYDIN BOĞAZİÇİ YABANCI DİL KURSU
Adresi: ZAFER MEYDANI ZAFER İŞHANI KAT:3 AYDIN
Telefon Numarası: 2562256391
Faks Numarası:
E-mail Adresi: bogaziciaydin@hotmail.com

Üst Alt