Avrupa Dinsizler Oranı

Aslinda tam vecize söyle...

... Atom (lar) ürüsede

atomlar üremez.
değişir,parçalanır.
hakaret etmek istediğinizi anlıyorum.aslınna bakarsanız normal bir durum.ateist sitelerdede müslümanlara karşı ağza alınmayacak sözler ediyorlar.insanlık değerleri ile inancın aslında pek alakası yok.ateistte,müslümanda aşşağı yukarı aynı tepkiyi veriyor karşıt görüşe.

ARIZA

Uzaklaştırıldı
islam büyümüyor,sadece hızla ürüyor/çoğalıyor.

ben senin yazdiginin aynisini yazdim...?

Yani sen ,aslinda islama hakaret ettiginimi söylüyorsun..?

Atom derken ben senden ,senin manteletindekilerden bahsediyordum...yani sen simdi kullanici adini ATOM koyunca sen olmaktan ahmet mehmet olmaktan cikip kimyasal bir madde, elementlerin en kücük yapi tasisimi oldun...
Atom sen hakketen kendini cok kaptirmissin bu sanal aleme, yakinda himen de olursun...
Ordada himen KILICI kaldirip kainatin efendisi benim güc bende artik diyordu ya...

Haydi neyse sen iyice gerilmeye basladin yarin yine bayram bizim...cok üzmeyeyim seni...
Bak arkadas sana et yermisin yemezmisin diye soruyo...
Valla okkali bir soru, ya yalan söyleyeceksin yiyorsan, yemiyorum diye yada vahsetin basrol oyuncularindan biride cuuuk diye sen olacaksin...
kendine iyi bak...

aztek örneği ile bu et yeme mevzusuna cevap verdim.onuda okumuşsundur diğerleri gibi.
konuyla alakalı olarak "ürüyorlar" dedim.yoksa üremiyormusunuz.
ama siz "Atom (lar) ürüsede" demişsiniz.eğer hakaret etmek istemiyor olsaydınız kelime şöyle yazılırdı "atom lar üresede".belki türkçe niz zayıftır,belki yanlış yazdınız.ama kelimeden çıkan sonuç dediğime geliyor.

Üst Alt