Avea LG L Bello İncelemesi

Avea LG L Bello İncelemesi,Avea LG L Bello Cep telefonu

Avea için LG Tarafından üretilen LG L Bello özellikleri belli oldu. LG L Bello 699 TL fiyat etiketi ile Avea bayilerinde satışa sunuluyor.

lg_l_bello.jpeg

Bunlardan bir tanesi de IFA 2014'te tanıtılan LG L Bello oldu. Avea'ya özel olarak Türkiye'ye getirilen LG L Bello, Avea'dan peşin olarak 699 TL'ye ya da tarifeye ek olarak, taahhüt ile LG L Bello'yu satın alabiliyorsunuz.

Avea LG L Bello, global pazardaki LG L Bello ile işlemci hariç birebir aynı özelliklere sahip. Snapdragon 400 yerine Avea LG L Bello'da MediaTek 1.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli MT6582 işlemcisi kullanılıyor. Bu işlemci, Mali 400 MP grafik işlemcisinden ve 1 GB RAM ile destekleniyor.

8 GB dahili hafıza sunan cihaz ayrıca microSD kart desteği de sunuyor.

Avea LG L Bello, 5 inç büyüklüğünde 854 x 480p çözünürlüğünde IPS ekrana sahip. Bu ekran çözünürlüğü, telefonun rahat çalışmasını sağlasa da, piksel yoğunluğunun sık olmaması, ekranın kalitesini gölgede bırakıyor.

LG L Bella’nın diğer donanımsal özellikleri ise şu şekilde
Ekran: 5 inç
Kamera: 8 MP arka kamera, 1 MP ön kamera
İşlemci: 4 çekirdek, 1,GHz ön kamera
İşletim Sistemi: Android Kitkat
RAM: 1 GB
Boyut: 138.1 x 70.6 x 10.7
Pil: 2540 mAh
Renk Seçenekleri: Siyah ve Beyaz seçenekler

Bu nedenle 2540 mAh'lik batarya, 480p çözünürlüğünde ekran, az güç tüketen işlemci ve çok güç tüketmeyen diğer özelliklerle birleşince oldukça başarılı rakamlar bizlere sunuyor.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Hayatim boyunca bu kadar kötü ön kamera görmedim. Kesinlikle almayiniz.

Üst Alt