• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

atmacayı avladık...varmı sorularınız...???

• Konbuyu başlatan güney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 5K

Okunuyor :
atmacayı avladık...varmı sorularınız...???

G

güney

Ziyaretci
Evet işte Süperin en süper röpörtaj bombası..

Martılar Atmacayı avladı.....Ne kumpas ama....

Kırmızı martı ve Güney martısı ortak yapım sunar...

O bir Atmaca,
O bir oyunbaz,
O bir zeka küpü,
O bir Sol olmayan ( ama olacak olan)

değerli kavgadaşım,kalemşör dostum sevgili Atmaca ya vardır umarım sorularınız...
benim çok olacak....

Hadi bakalım kolay gelsin......Ayna tutun sorularınızla....

E

Eftelya

Ziyaretci
Atmacaya teklıf yaptık ve bizi kırmadı..:004:
Teşekkür ettıkten sonra birkaç sorum olucak daha güzel yarınlar için:freakedout:
Evett sorular şöyle;

1. Gereğinden fazla kullandığınız bir sözcük var mı?
2. En sevmediğiniz takıntınız nedir?
3. içini dök desem ne söylemek istersin?
4. Size sorulan en aptalca soru neydi?
5. Yediğiniz en iğrenç yemek nedir?
6. Hiç bilerek yasaları çiğnediğiniz oldu mu?
7. En son hangi filmi yarıda bıraktınız?
8. Ölünce nasıl hatırlanmak isterdiniz?
9. En son ne zaman yüzünüz kızarana kadar utandınız?
10. Hiç sevmediğiniz özelliğiniz nedir?
11. En son söylediğiniz beyaz yalan?
12. En son gördüğünüz rüya nasıldı?
13. En son ne zaman ''burada benim ne işim var'' dediniz?
14.Forumda en fazla beğendiğin isim ve nedeni?
15.Forumda seni en mutlu eden olay?
16.Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir?
17.Yöneticilerden bir rican var mı?
18.Bu hayat içinde siz kendinize nasıl bir görev verirsiniz? Amacınız nedir
dedikten sonra şimdiden kolay gelsın:freakedout: dıyorum

atmaca34

Kıdemli
Üye
Evet işte Süperin en süper röpörtaj bombası..

Martılar Atmacayı avladı.....Ne kumpas ama....

Kırmızı martı ve Güney martısı ortak yapım sunar...

O bir Atmaca,
O bir oyunbaz,
O bir zeka küpü,
O bir Sol olmayan ( ama olacak olan)

değerli kavgadaşım,kalemşör dostum sevgili Atmaca ya vardır umarım sorularınız...
benim çok olacak....

Hadi bakalım kolay gelsin......Ayna tutun sorularınızla....
waaaayy martılar he...ortaklık he...avlamak....teşekür ederim yani arkadaşlar...
öncelikle belirtmeliyimki avlanmak çok güzel bir duygu....
fakat ava giden avlanır diyen büyüklerin sözünüde unutmamalıyız....

evet o bir sol olmayan...sağol....sağlıklı ol ...dostum..

gelelim konuya konu röportaj..
sorulara makul ve mantıklı cevaplar yazmaya çalışacağım...
.ö.s.s. sorusuları kabulüm değildir....
ilk önce Eftelya ile başlıyacağız sanırım....
sorularıda maaşallah dedirtecek kadar yani...:icon_cry:görüşecez bakalım av mevsimi olmadan avlanmak nasıl olurmuş.....

daha güzel yarınlara............

atmaca34

Kıdemli
Üye
eftelya1.Gereğinden fazla kullandığınız bir sözcük var mı
olmaması gerekmesiyle birlikde var diyorum...
Her insanın alışkanlık haline getirdiği sözcükler vardır tabiki.....neyse sorularınızın cevabına gelelim..işte buradaki.....Neyse..sözünü çok kullanıyorum..

2. En sevmediğiniz takıntınız nedir?
Ya sanki çok takıntılı bir kişiymişim gibi bir soru olmuş eftelya ..
öyle olsun ne yapalım röportaj işte soru sorudur...
şu sıralar Crysis WARHEAD diye bir oyun var ona takıntılıyım...diyelim...

3. içini dök desem ne söylemek istersin?
Vurun martıları tüm denizlerde bu dünyada sadece atmacalar yaşasın......
Desem kızmazsınız sanırım..tabi çok farklı düşüncelerle söylemek istediklerim var ama burası türkiye...dikkat....

4. Size sorulan en aptalca soru neydi?
Fenerbahçe mi yener yoksa beşiktaşmı.......çok aptalca sanırım ..tabiki..........

5. Yediğiniz en iğrenç yemek nedir?
Yemek işte bu soru biraz yanlış olmuş..iğrenç yemek kavramını beğenmiyorum kabul etmiyorum
Yemeğin iğrenci olmaz..bu iğrenç kelimesini mümessiller çok kullanıyor..sen mümessil falan değilsindir sanırım...neyse soruya gelelim...
Bu yaz sinop a tatile gitdim bir arkadaşın misafiri olarak..hani misafiriz ya özel yemek gerekli..
Sağ olsunlar....ıslama diye bir yemek miş.....bakın sinoplu arkadaşlar kızmasın...iğrenç demiyorum sadece beğenmedim....tabi bir hazırlık deme gitsin tabaklar sofralar derken ünlü yemek geldi...
Aman allahım oda ne...mecbur yedik tabi... bir daha yememek üzere....ıslama diyorum.....lezzetsiz yemek..bence tabi..

6. Hiç bilerek yasaları çiğnediğiniz oldu mu?
Evet oldu...pişman değilim bu gün olsa yine yaparım...
Dermişim yani...kırmızı ışık ihlali...

7. En son hangi filmi yarıda bıraktınız?
Aslında o kadar çok filim teklifi alıyorumki..pardon ya izleme bakımından soruyorsunuz sanırım...
Yarım kalan filimlerim hiç olmadı.....sonradanda olsa izlemişimdir...

8. Ölünce nasıl hatırlanmak isterdiniz?
bir atmaca uçtu geçti......gibi değil herhalde
Rahmetle anılmak güzel....ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın...

9. En son ne zaman yüzünüz kızarana kadar utandınız?
Utanmak mı şimdi diyecem hiç bir zaman... diyeceksin ki ne utanmaz bir adammışsın..
ilk okul yıllarımda olmuştur belki......

10. Hiç sevmediğiniz özelliğiniz nedir?
Evet var özellik mi güzellik mi bilemem ama çok akıllı bir insanım övünmesini sevmem...

11. En son söylediğiniz beyaz yalan?
Bu gün çok güzel olmuşsun....demiştim ....

12. En son gördüğünüz rüya nasıldı?
Çok güzel olmasıyla birlikte çokta düşündürücüydü...
Anlatmamı istermisin...evet ya anlatiyim belki bir arkadaş tabirini yapar...
Bir kaç arkadaş kaybolmuşuz karanlık bir yerdeyiz..kapkara biryer hiç ışık yok ...ben guruptan ayrılıyorum ve uzaklaşıyorum daha sonra bir caminin yanına geliyorum...fakat caminin minaresi ve kubbesi yok...caminin yanında oturup çerez yiyorum ve kabuklarınıda etrafa atıyorum....sabah bir kalktım ...bu benim için bir ikazdı sanırım....
Tabi bu rüyanın nedenini anladım....tevbe etmeliyim..sanırım..

13. En son ne zaman ''burada benim ne işim var'' dediniz?
Birine sormuştum senin burada ne işin var diye.... fakat kendime hiç sorduğumu hatırlamıyorum ..

14.Forumda en fazla beğendiğin isim ve nedeni?
Atmaca....çünki atmacayı çok seviyorummmmm

15.Forumda seni en mutlu eden olay?
Herkesin buralarda olması...güzel.....

16.Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir?
Forum hakkındaki düşüncelerim..aslında forum benim için çok önemli bir yer düşünsenize..bambaşka bir kütüphane farklı bir ansiklobedi gibi bir yer forum...asabisi...duygusalı..radikali...dikkatlisi..dikkatsizi...
Rengarenk bir tablo misali..kimse kimseye mecbur değilken ..aynı yerde bazen özleniyoruz bile...
Ne kadar sinirlensekte bazen saygı ve sevgiyi kaybetmiyoruz...çok ince bir çizginin üzerinde durmamıza rahmen düşmüyoruz....kendi hedeflerin derken benim kendime özel bir hedefim yok....
Sadece değişik duygu ve düşünceleri tanımak adına buralardayım.....

17.Yöneticilerden bir rican var mı?
Tüm kırmızı ve mavi renktekileri kovalayalım sadece yeşil renkler kalsın dermişim....
Ricamı yöneticilerden rica hemde bu meydanda....

18.Bu hayat içinde siz kendinize nasıl bir görev verirsiniz? Amacınız nedir
İşte en mükemmel soru bu eftelya ... insanın kendine bir görev verebilmesi...hayattan lezzet alabilmesi için şart olan bir durum dur bu ben kendime görev vermeden önce bana bazı görevler verilmiş....yaradılış sebebimizde bu olsa gerek...evet görevimiz iyiliği emretmek kötülüğü yok etmek..
Rahmeti bol olan bir peygamberin ümmeti rahmeti bol olan bir rabbın kulu olarak amacımda...
Tüm insanların rahmet denizinde boğulmasını sağlamak......tabi herkes bilgisi dahilinde ve gücü nisbetinde...sorumludur...........:icon_cry:

avlamak için güzel sorulardı....etme bulma dünyası diyor ve teşekürlerimi sunuyorum...

daha güzel yarınlara....

E

Eftelya

Ziyaretci
olmaması gerekmesiyle birlikde var diyorum...
Her insanın alışkanlık haline getirdiği sözcükler vardır tabiki.....neyse sorularınızın cevabına gelelim..işte buradaki.....Neyse..sözünü çok kullanıyorum..

Ya sanki çok takıntılı bir kişiymişim gibi bir soru olmuş eftelya ..
öyle olsun ne yapalım röportaj işte soru sorudur...
şu sıralar Crysis WARHEAD diye bir oyun var ona takıntılıyım...diyelim...

Vurun martıları tüm denizlerde bu dünyada sadece atmacalar yaşasın......
Desem kızmazsınız sanırım..tabi çok farklı düşüncelerle söylemek istediklerim var ama burası türkiye...dikkat....

Fenerbahçe mi yener yoksa beşiktaşmı.......çok aptalca sanırım ..tabiki..........

Yemek işte bu soru biraz yanlış olmuş..iğrenç yemek kavramını beğenmiyorum kabul etmiyorum
Yemeğin iğrenci olmaz..bu iğrenç kelimesini mümessiller çok kullanıyor..sen mümessil falan değilsindir sanırım...neyse soruya gelelim...
Bu yaz sinop a tatile gitdim bir arkadaşın misafiri olarak..hani misafiriz ya özel yemek gerekli..
Sağ olsunlar....ıslama diye bir yemek miş.....bakın sinoplu arkadaşlar kızmasın...iğrenç demiyorum sadece beğenmedim....tabi bir hazırlık deme gitsin tabaklar sofralar derken ünlü yemek geldi...
Aman allahım oda ne...mecbur yedik tabi... bir daha yememek üzere....ıslama diyorum.....lezzetsiz yemek..bence tabi..

Evet oldu...pişman değilim bu gün olsa yine yaparım...
Dermişim yani...kırmızı ışık ihlali...

Aslında o kadar çok filim teklifi alıyorumki..pardon ya izleme bakımından soruyorsunuz sanırım...
Yarım kalan filimlerim hiç olmadı.....sonradanda olsa izlemişimdir...

bir atmaca uçtu geçti......gibi değil herhalde
Rahmetle anılmak güzel....ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın...

Utanmak mı şimdi diyecem hiç bir zaman... diyeceksin ki ne utanmaz bir adammışsın..
ilk okul yıllarımda olmuştur belki......

Evet var özellik mi güzellik mi bilemem ama çok akıllı bir insanım övünmesini sevmem...

Bu gün çok güzel olmuşsun....demiştim ....

Çok güzel olmasıyla birlikte çokta düşündürücüydü...
Anlatmamı istermisin...evet ya anlatiyim belki bir arkadaş tabirini yapar...
Bir kaç arkadaş kaybolmuşuz karanlık bir yerdeyiz..kapkara biryer hiç ışık yok ...ben guruptan ayrılıyorum ve uzaklaşıyorum daha sonra bir caminin yanına geliyorum...fakat caminin minaresi ve kubbesi yok...caminin yanında oturup çerez yiyorum ve kabuklarınıda etrafa atıyorum....sabah bir kalktım ...bu benim için bir ikazdı sanırım....
Tabi bu rüyanın nedenini anladım....tevbe etmeliyim..sanırım..

Birine sormuştum senin burada ne işin var diye.... fakat kendime hiç sorduğumu hatırlamıyorum ..

Atmaca....çünki atmacayı çok seviyorummmmm

Herkesin buralarda olması...güzel.....

Forum hakkındaki düşüncelerim..aslında forum benim için çok önemli bir yer düşünsenize..bambaşka bir kütüphane farklı bir ansiklobedi gibi bir yer forum...asabisi...duygusalı..radikali...dikkatlisi..dikkatsizi...
Rengarenk bir tablo misali..kimse kimseye mecbur değilken ..aynı yerde bazen özleniyoruz bile...
Ne kadar sinirlensekte bazen saygı ve sevgiyi kaybetmiyoruz...çok ince bir çizginin üzerinde durmamıza rahmen düşmüyoruz....kendi hedeflerin derken benim kendime özel bir hedefim yok....
Sadece değişik duygu ve düşünceleri tanımak adına buralardayım.....

Tüm kırmızı ve mavi renktekileri kovalayalım sadece yeşil renkler kalsın dermişim....
Ricamı yöneticilerden rica hemde bu meydanda....

İşte en mükemmel soru bu eftelya ... insanın kendine bir görev verebilmesi...hayattan lezzet alabilmesi için şart olan bir durum dur bu ben kendime görev vermeden önce bana bazı görevler verilmiş....yaradılış sebebimizde bu olsa gerek...evet görevimiz iyiliği emretmek kötülüğü yok etmek..
Rahmeti bol olan bir peygamberin ümmeti rahmeti bol olan bir rabbın kulu olarak amacımda...
Tüm insanların rahmet denizinde boğulmasını sağlamak......tabi herkes bilgisi dahilinde ve gücü nisbetinde...sorumludur...........:icon_cry:
avlamak için güzel sorulardı....etme bulma dünyası diyor ve teşekürlerimi sunuyorum...
daha güzel yarınlara....
Sayın atmaca34 sizi de avlamak güzeldi.teşekkür ederım..

'bir atmaca uçtu geçti......gibi değil herhalde
Rahmetle anılmak güzel....ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın... 'demişsiniz ya bir sorumda siz uzun ve sağlıkla yaşayın sevgiyle kalın

S

SAHARAY

Ziyaretci
Atmaca sanırım yufkadan yapılan tirit yemeğinden bahsediyorsun.
Ben bir Sinop'lu olarak alınmadım.Çünkü tirit ve keşkek yemeğininin tadını öyle herkes tutturamıyor.
Başka yörelerden insanlar o bahsettiğin yemeği benim evimde yediler ve çok beğendiler.
Yani marifet tadını iyi tutturabilmekte...:) Sinop'un yöresel yemekleri çok lezzetlidir...

atmaca34

Kıdemli
Üye
Atmaca sanırım yufkadan yapılan tirit yemeğinden bahsediyorsun.
Ben bir Sinop'lu olarak alınmadım.Çünkü tirit ve keşkek yemeğininin tadını öyle herkes tutturamıyor.
Başka yörelerden insanlar o bahsettiğin yemeği benim evimde yediler ve çok beğendiler.
Yani marifet tadını iyi tutturabilmekte...:) Sinop'un yöresel yemekleri çok lezzetlidir...
o lezzeti alabilmek için sinoplu olmak lazım sanırım......
yine diyorum....yemek yemek tir iyisi veya kötüsü olmaz...
lezzetlisi veya az................ lezzetlisi olur..

neyse konu başlığı röportaj sanırım......

RABİA

Bağımlı
Üye
Atmaca kardeşim,
Kabul buyurursanız 2 sorum olacak:

1-Mahsuru yoksa meşguliyetinizi öğrenebilir miyiz? ( İş mi okul mu, iş ise hangi sektörde, okul ise hangi derecede?)

2-Eski bir solcu olduğunuzu okudum sanki bir yerlerde...Nedir sizi değiştiren?

3-Ve sizin için sağ nedir, sol nedir...?

Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Üst Alt