Ateizmin İddiaları

Ateislerin yaptığı islamla uğraşmaktan başka bir şey değil. Mesela darwin diye biri çıkmış, topraktan çıkardığı maymun kafatasıyla domuz çenesini birleştirip evrim safsatasından bahseder. Sonra onun üzerine ciltlerce ansiklopedi yazıp ömrünü hiç uğruna harcayıp yok olur gider.

İşte atesitin yaptığı bu. Yalan üzerine kurulu. Yalana tapıp gerçekten kaçınca sanki gerçekler peşini bırakayacak. Ben kendimede söylüyorum. Dinimin gerekliliğini tam olarak yerine getiremiyorum. İnsan oğluyum diyorum geçiştiriyorum.

Yazık malesef yalan dünyada yalan olmaya... Malesef yazık..
 
Ümmi onlar ezber yapiyor, yazdiklari ezberlerinde olanlarla KISITLI, sende ezberlerinde olmayan sorular sorarak ezber bozma..!

Ben kacinci defa sosyalizmde esitlik nedir anlami ne kimedir dedim TIK yok sen kalkmissin iki sene kitap karistirsa cevap veremeyecegi sorular sormussun..
Gaddar olma o kadar..:shocked:

efenim hadi yine yırttılar sayenizde.Torpil yapim yarısını cevaplasınlar kopyada serbest:prv:
 
Tabi ki bir değil. Aşırı uçta gezinen insanlar yüzünden siz bugün müslümanlığı ve islam dinini sürekli sorguluyorsunuz.
Ben aykırı bir müslümanım ve bu yüzden en yakın çevremden bile bazen bu düşüncelerim yüzünden tepki alabiliyorum. Aykırı derken
yobaz yada kökten dinci düşüncelere sahip bir müslüman olarak değerlendirmeyin.
Akılcı araştıran, kulaktan dolma hiç bir şeye inanmayan ve sorgulayan bir müslümanım.
Bilenle bilmeyen hiç bir zaman aynı olmaz ama bildiğini zanneden de bazen yanılabilir.
İslam dinine aşırı uçta gezinen yobazlar ve köktendinciler yüzünden negatif bakılıyor.
Size tavsiyem şu olacak islam dini hakkında bilgi edinirken lütfen bu tarz insanları
kendinize baz almayın!

Sevgili Eflamor;

Alinti yaptiginiz sözü eden benim, ben.

Hala önyargilarinizi yikmak icin kendinize firsat vermiyorsunuz. Ateistin yobazi ile müslümanin yobazi arasinda fark yok diyorum. Bu sözü eden benim, ben. Allahi, dini olmayan ben... Ne sizin yobazlariniz yüzünden islama düsman kesilirim, ne de ateistlerin yobazlari yüzünden ateizme. Bana tavsiyenizi aynen bende sizin icin acizane sunuyorum: ateizm hakkinda düsünürken lütfen cahil, azili yobaz ateistleri baz almayin. Cünkü onlarinda sizin bagnaz, yobaz köktendincilerinizden farki yok.
 
Üst Alt