Atatürk'ün Ordusu

Orduspor taraftarından Gençliğe Hitabe
Ordusporlu taraftarlar, Medical Park Antalyaspor maçının başlama düdüğü ile birlikte Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'ni hep birlikte okudu. Sahada maç oynanırken, taraftar 6 dakika boyunca hitabeyi baştan sona coşkuyla seslendirdi.
Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'nin okullardan kaldırılması ile ilgili tartışmalara yeşil sahalar da katıldı. Orduspor taraftarı dünkü Medical Park Antalyaspor maçının başlama düdüğü ile birlikte hep bir ağızdan Gençliğe Hitabe'yi okudu.

Orduspor taraftarları, yaklaşık 6 dakika boyunca Gençliğe Hitabe'yi seslendirirken, yayıncı kuruluş Lig TV'nin küfür uygulamasında olduğu gibi yayının sesini kısması ise tepkilere neden oldu.

Öte yandan Orduspor Kulübü, taraftarlara; Medical Park Antalyaspor maçında verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Orduspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada; "Bugün oynadığımız MP Antalyaspor mücadelesinde, büyük taraftarımız yine tribünleri doldurdu.

Takımımızı yalnız bırakmayan, 90 dakika destekleyen ve galibiyetimizde büyük katkısı olan vefakar taraftarımıza teşekkür ederiz" denildi. İşte çok anlamlı dakika...

Facebook
 
yazılı ve görsel medyada bununla ilgili tek bir haber görmememiz tesadüfmü?

Haklısınız ne gazete ne bir tv kanalı bu hassas konuyu gündeme getirmek istemedi medya baronları anlaşıldığı üzere hükümet ile ters düşmemek için elinden gelen gayreti gösteriyor..Taraftarın hep bir ağızdan Gençliğe Hitabe'yi söylediği anda yayın kuruluş olan Lig tv'nin bu güzel enstanteneyi gölgelemek için yayın esnasında tribünlerdeki sesi kısması ayrı bir küstahlık..

Stadlarda 19 mayıs gösterilerini yasaklayabilirsiniz ama Atamızın Gençliğe Hitabesini asla yasaklamaya gücünüz yetmez..

Buradan Orduspor taraftarına teşekkür etmekle birlikte nadide kulubümüzün başkanı Nedim Türkmen'ide tebrik etmek istiyorum lige bambaşka bir hava katan takım oluşturdukları için..
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
bazı insanlar hükümetin yaptığı yanlışlarda hemen seçim sonuçlarını işaret ederek; millet istiyor kartını öne sürüyorlar. 12 haziran 2011 tarihli genel seçimlerde iktidar ordu ilinden % 60,2 oy almıştır. yukarıdaki olay; bu halkın ülkeyi yönetme görevi veririm. amaaaaaaaaaaa manevi değerlere saygı göstermenide beklerim demesidir.
 
Üst Alt