Atatürk'ten sonra bağımsızlığımızı kaybettik

Ünlü şarkıcı Kıraç, Tekirdağ'da sahneye çıktığı konserde siyasi açıklamalar yaptı, 'Türkiye Cumhuriyeti bağımsız değil' dedi.

Ünlü şarkıcı Kıraç, "Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsız bir cumhuriyet olduğunu düşünüyorduk ama değilmiş, onu gördük. Atatürk öldükten sonra bu ülke bağımsızlığını kaybetmiştir. Ben Türkiye Cumhuriyeti'nin kısa bir süre içinde var olma savaşına gireceğini düşünüyorum" dedi.

"ATATÜRK'TEN SONRA TÜRKİYE BAĞIMSIZLIĞINI KAYBETTİ"
Konserden önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kıraç, Türkiye'nin bağımsızlığı ile ilgili ilginç çıkışlarda bulundu. Doğduğu günden itibaren bir baskı içinde yaşadığını söyleyen Kıraç, “Ben bu ülkede doğdum doğalı bir kontrolün içinde olduğumu biliyorum. Bir baskının içindeyim. Bu 10 senelik bir olay da değil. Bu Atatürk'ün ölümünden beri böyle. Atatürk öldükten sonra bu ülke bağımsızlığını yitirmiştir, kaybetmiştir. Mahalle baskısı da olur. Mahalle baskısından çok daha Amerika'nın bize ne kadar çok baskı uyguladığını düşünmeliyiz. Batı devletlerinin bize ne kadar baskı uyguladığını incelememiz lazım” dedi.haberin devamı
 
KIRAC bence ciksin sarkisini söylesin... Kim üc kisi görse karsisinda Nutuk atar oldu.
Kiraca sorsalar , Atatürk ve kurdugu Cumhuriyet Bagimsizmi idi...? diye
Öyle zannediyorum ki evet diyecektir...cünkü hayir derse burada Atatürk e ve Cumhuriyete hakaret etmis konumuna düsecek... ne diyecek...? Ben diyeyim Atatürk te Kurdugu Cumhuriyette ve simdi bile Osmanlinin en kötü son dönemi kadar BAGIMSIZ olmadi olamayacak..
 
Üst Alt