• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Atatürk ve kin

Okunuyor :
Atatürk ve kin

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
Neden sürekli birilerine yaptigin ithamin hemen ardindan ayni seyi sen yapiyorsun..?

Bunu diyen birisi
.Araya ötekileştirmek gereği duyulmasın.Kelime oyunlarına gerek duyulmasın ..
Hemen bir sonraki mesajinda ;
RTE nin bize kinini anlayabiliyor musunuz ?
diyerek " Biz " diyerek baskalarindan kendini ötekilestiriyorsa ????

He sahi siz kimsiniz..?

consume

Kıdemli
Üye
RTE ye kininiz nedir diye soruluyorsa
RTE kendi halkına ulan diyebiliyorsa
bunu kullanma hakkım var.
Bize isim koysam ne olacak sen koymuşsundur ismimi.Canınız farklı tartışmamı mı istiyor .Konuyla ilgili yorum istiyorum sizden genelde göremiyorum neden acaba

Bay X

Kıdemli
Üye
Neden sürekli birilerine yaptigin ithamin hemen ardindan ayni seyi sen yapiyorsun..?

Bunu diyen birisi

Hemen bir sonraki mesajinda ;

diyerek " Biz " diyerek baskalarindan kendini ötekilestiriyorsa ????

He sahi siz kimsiniz..?
Peki sen kimsin????

Bay Doğru'yu oynamaktan sıkılmadınmı..

Sürekli olarak konuları irdelemek değilde kurcalamakla meşgul olduğunu görüyoruz...

Takunyalı familyası adına ters bir hareket varsa hararetleniyor Atatürk veya fikirleri aleyhinde bir şey söz konusu oldumu soğukkanlı davranabiliyorsun tam bir Poker Face'sin yani..

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
Bay x hayatiniz demekki oyunlar ve oyuncularla gecmis , oynamayan oldugu gibi duran biri ciktimi karsiniza afalliyorsun..!
85 yillik zulüm bitecek baslikli konudaki bana olan husumetini nezaman sürdürecegini merak ediyordum...

Bay Doğru'yu oynamaktan sıkılmadınmı..

Sürekli olarak konuları irdelemek değilde kurcalamakla meşgul olduğunu görüyoruz...

Takunyalı familyası adına ters bir hareket varsa hararetleniyor Atatürk veya fikirleri aleyhinde bir şey söz konusu oldumu soğukkanlı davranabiliyorsun tam bir Poker Face'sin yani..

$imdi sen böyle yazmakla yorum yattiginimi zannediyorsun...: ))

el-Aciz

Tecrübeli
Üye
RTE ye kininiz nedir diye soruluyorsa
RTE kendi halkına ulan diyebiliyorsa
bunu kullanma hakkım var.
Bize isim koysam ne olacak sen koymuşsundur ismimi.Canınız farklı tartışmamı mı istiyor .Konuyla ilgili yorum istiyorum sizden genelde göremiyorum neden acaba
Peki kendi halkina baska seyler diyen Diger parti liderleri icinde ayni kini duyuyormusunuz...? Yoksa bu her halukarda Tayyip Kinimi.

Mesela akp % 50 ye yakin oy alinca Kemal Kilictaroglu , halka Stokolm sendromu yakistirmisti...? kinlendin mi..?

Anani alda git dedigide ,ulan dedigide belliki o ki$i akp li biri degildi, akp li olsa liderinin karsisina tüm basinin gözü önünde öyle bir tavir almaz..simdi

Tayyibi söyle savunursak, akp li olmayan birine demis...! bu savunma ne kadar tutar..?
Peki KILICTAROGLU nun yakistirdigi sendromun muhata kimler, Akp ye oy veren chp li olmayanlar...!

Ya mhp...? peki onada kinleniyormusun...?

21 milyon kisiye SIRF akp ye oy verdi diye "cahil cuhala" demesi..?

$imdi Tayyip birine birsey dediginde o Tayyibin halki oluyor...!!!
Ama ne hikmettir, Kilictaroglu yada baska lider yine ayni halka birsey dedimi GIKINIZ cikmiyor...!!!

.... Bu nereden hangi zaviden hangi cenahtan bakilirsa bakilsin , $artlanmi$ ve Katlanmi$ siyasi Taassup tan ba$ka bir isim bulamaz.

Bakin dogru gördügüme katiliyor yetinmiyor sapka bile cikariyoruz, diyorum ki gelin yanlisi sempati duydugumuz her ne ise o yapsa bile yanlis, dogruyu sevmedigimiz söylese bile dogru oldugunu söyleme cesareti gösterelim... Burada siyasi taassupla ne ben seni ne sen beni partilerimize dahil edemeyiz,bunun hepimiz burada bilincindeyiz,hic degilse disaridan okuyanlar Ya helal olsun yaa adam akp li ama yeri geldimi elestirebiliyor, yada chp li ama iste su aciklamasi veya demeci bildirisi olmadi..! diyebiliyor desinler...

Bu forumumuzun digerlerinden bariz bir farki olsun...

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

arkadaslar, bu konunun sonunda icinizden hanginiz digerine hak verip partisini degistirecek? hic kimse! havanda su dövüyorsunuz birbirine takmis iki grup goruyorum. ayni kisiler kendi taraftarlarini begenip destekliyor, iki tarafta surekli birbirini morartip alkis alma modunda. recep gider osman gelir, baykal gider kemal gelir, hatta zaman zaman partiler arasinda geciste yaparlar politikacilar ama halk hep aynidir. herkez oyunu kullanmakta ozgurdur. niye birbirinize saygi göstermiyorsunuz derdiniz ne ben vallahi anlamadim. seven oy verir sevmeyen oy vermez kişiye. secimler yapılmış secilen secilmiş verilen oy geriyede alinmiyor eee sebep ne birbirinizi budenli kiskirtmanizin. sevgili ataturkun guzel bir sozu var 'hakimiyet kayitsiz sartsiz milletindir'. birde alakasi yok ama yazmak istedim 'köylü milletin efendisidir' ;)

hepinize candan selam ederim sebepsiz üzmeyin birbirinizi hayat fani icinizden biri yarin bu foruma gelemeyebilir, cevap yazamayabilir bu bende olabilirim, sende.

consume

Kıdemli
Üye
Peki kendi halkina baska seyler diyen Diger parti liderleri icinde ayni kini duyuyormusunuz...? Yoksa bu her halukarda Tayyip Kinimi.

Mesela akp % 50 ye yakin oy alinca Kemal Kilictaroglu , halka Stokolm sendromu yakistirmisti...? kinlendin mi..?

Anani alda git dedigide ,ulan dedigide belliki o ki$i akp li biri degildi, akp li olsa liderinin karsisina tüm basinin gözü önünde öyle bir tavir almaz..simdi

Tayyibi söyle savunursak, akp li olmayan birine demis...! bu savunma ne kadar tutar..?
Peki KILICTAROGLU nun yakistirdigi sendromun muhata kimler, Akp ye oy veren chp li olmayanlar...!

Ya mhp...? peki onada kinleniyormusun...?

21 milyon kisiye SIRF akp ye oy verdi diye "cahil cuhala" demesi..?

$imdi Tayyip birine birsey dediginde o Tayyibin halki oluyor...!!!
Ama ne hikmettir, Kilictaroglu yada baska lider yine ayni halka birsey dedimi GIKINIZ cikmiyor...!!!

.... Bu nereden hangi zaviden hangi cenahtan bakilirsa bakilsin , $artlanmi$ ve Katlanmi$ siyasi Taassup tan ba$ka bir isim bulamaz.

Bakin dogru gördügüme katiliyor yetinmiyor sapka bile cikariyoruz, diyorum ki gelin yanlisi sempati duydugumuz her ne ise o yapsa bile yanlis, dogruyu sevmedigimiz söylese bile dogru oldugunu söyleme cesareti gösterelim... Burada siyasi taassupla ne ben seni ne sen beni partilerimize dahil edemeyiz,bunun hepimiz burada bilincindeyiz,hic degilse disaridan okuyanlar Ya helal olsun yaa adam akp li ama yeri geldimi elestirebiliyor, yada chp li ama iste su aciklamasi veya demeci bildirisi olmadi..! diyebiliyor desinler...

Bu forumumuzun digerlerinden bariz bir farki olsun...
benim diğerlerine ne dediğimi nerden biliyorsunuz da böyle konuşuyorsunuz.Hükümet ve hükümetin yaptığı oyunlar adına konuşuyoruz.,Ayı şeyleri chp bile yapsa aynı şeyi derim.Foruma bakın bi neler yazmışım bu konuda ne demişim.Kimi savunmuşum.Haklıya haklı haksıza haksız.Ama göz göre göre hayatımızı kaydıran kişiyi savunmamı beklemeyin.Keşke herkese ananı al git deseydi de diğerlerini yapmasaydı.Keşke tutabileceğim bir şey yapsaydı tek bir şey...Artniyetsiz...

consume

Kıdemli
Üye
selam ederim;

arkadaslar, bu konunun sonunda icinizden hanginiz digerine hak verip partisini degistirecek? hic kimse! havanda su dövüyorsunuz birbirine takmis iki grup goruyorum. ayni kisiler kendi taraftarlarini begenip destekliyor, iki tarafta surekli birbirini morartip alkis alma modunda. recep gider osman gelir, baykal gider kemal gelir, hatta zaman zaman partiler arasinda geciste yaparlar politikacilar ama halk hep aynidir. herkez oyunu kullanmakta ozgurdur. niye birbirinize saygi göstermiyorsunuz derdiniz ne ben vallahi anlamadim. seven oy verir sevmeyen oy vermez kişiye. secimler yapılmış secilen secilmiş verilen oy geriyede alinmiyor eee sebep ne birbirinizi budenli kiskirtmanizin. sevgili ataturkun guzel bir sozu var 'hakimiyet kayitsiz sartsiz milletindir'. birde alakasi yok ama yazmak istedim 'köylü milletin efendisidir' ;)

hepinize candan selam ederim sebepsiz üzmeyin birbirinizi hayat fani icinizden biri yarin bu foruma gelemeyebilir, cevap yazamayabilir bu bende olabilirim, sende.
Bizim hangi partiyi savunduğumuzu gördünüz ki.Son kez diyorum.Hiçbirinde adam yok ..

tansxx

Kıdemli
Üye
Bizim hangi partiyi savunduğumuzu gördünüz ki.Son kez diyorum.Hiçbirinde adam yok ..
selam ederim;

sevgili consume sadece sana degil yazdiklarim. tutulan parti Ataturkun kurmus oldugu CHP, ama baykal ve kilicdaroglu baskanliginda degil. dunun koyu chp lileri bugun parti tutmuyorum diyor yine oylarini chp ye parti tutmadan oy veriyorlar peki oylari kime? tabiki cok sevdigimiz Ataturke. gercekten iyi nemalandilar ataturkden icraat yapmadan bunca yil. bu kizginlik icraat yapanlara olmamali bunca yil yatip is yapmayan yoneticilere olmali bence. gelip is yapan reform yapan kimse o dur benim gozumde ataturkcu. cunku ataturk bunu yapardi. herneyse bunlari cok yazdim. mehdi ortaya cikinca bu isde cozulecek, ataturkun sesini duyacaksiniz muhammedimiz ile el ele.

ataturk'un kenan evren tarafindan olumunden 50 yil sonra acilan mektubundan haberiniz varmi? hani turkiye buna hazir degil diyip 2013 e ertelenen mektubu? merak etmiyormusunuz bu konuyu

Son düzenleme:

consume

Kıdemli
Üye
Bunu farkındayım .Uzun süredir chpye oy atmıyorum çünkü bahsettiğiniz konulardan epey rahatsızım

Üst Alt