• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Askin yasi yok!

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Askin yasi yok!

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

80'lik nine aşkı için evden kaçtı!Konya'nın Seydişehir İlçesi’de 80 yaşındaki 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, iddiaya göre çocukları izin vermeyince, kendisiyle evlenmek isteyen Kazım Yıldız’a kaçtı.
Kavak Köyü’nde yaşayan Gülsüm Arslan, yaklaşık 2 ay önce yaşlılık maaşını almaya gittiği bankada sıra beklerken, Akçalar Beldesi’nde yaşayan kendisi gibi yaşlılık maaşını almaya gelen 3 çocuk babası 80 yaşındaki Kazım Yıldız ile tanıştı. İddiaya göre Kazım Yıldız, kısa bir süre sonra Gülsüm Arslan’la evlenmek istedi. Fakat Gülsüm Arslan’ın çocukları evliliğe onay vermedi. Bunun üzerine Gülsüm Arslan 10 Aralık Perşembe günü ‘hastaneye gidiyorum’ diyerek evden ayrıldı. Gülsüm Arslan’ın eve geri dönmemesi üzerine torunu Mahmut Arslan (25), babaannesini aramaya başladı. Arslan, ilk olarak hastaneye gitti. Aramasından sonuç alamayan Mahmut Arslan, durumu jandarmaya bildirdi.

SEVGİLİSİNİN EVİNDE BULUNDU

Jandarmanın babaannesi Gülsüm Arslan’ı 3 gün boyunca aradığını anlatan Mahmut Arslan, şunları söyledi:

“Babaannem, ‘hastanaye gidiyorum’ diyerek evden ayrıldı. Eve geri gelmemesi üzerine ben hastaneye gittim. Hastane personeline babaannemin fotoğrafını gösterdim. Gören olmadığı söylendi. Durumu jandarmaya haber verdim. Aramaya devam ettiğimiz sırada, babaannemi Akçalar Beldesi’nde oturan Kazım Yıldız’ın istemeye geldiğini öğrendim. Kazım Yıldız’ın babaannemi kaçıracağını düşünerek, durumu jandarmaya bildirdim. Babaannem, Jandarma ekipleri tarafından Kazım Yıldız’ın evinde bulundu. Fakat babaannemin kaçırılmadığı, kendi isteği ile gittiği ortaya çıktı. Durumu halam Hatice Üzümcü ile Marmaris’te yaşayan amcam Ahmet Arslan’a anlattım. Amcamın ise bu haberden sonra kalp krizi geçirdiğini öğrendim.”

Yaşlı aşıklar, yılbaşından önce nikah kıydıracaklarını söyledi.

MSN Yaşam
 
Üst Alt