• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Aşk ikinci turda daha mı güzel?

Okunuyor :
Aşk ikinci turda daha mı güzel?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Eski eşi ile yeni tanıştığı adam arasında kalan Jane'in hikayesi..

Jane’in (Meryl Streep) üç yetişkin çocuğu, başarılı bir pastahane/restoranı ve on yıl önce boşandığı eski kocası avukat Jake’le (Alec Baldwin) dostça bir ilişkisi vardır. Fakat Jane ve Jake oğullarının üniversite mezuniyeti için kendilerini şehir dışında bulduklarında, işler karışmaya başlar. Birlikte yedikleri masum bir yemek düşünülmeyen yeni bir ilişikiye dönüşür. Jake, çok daha genç olan Agness’le (Lake Bell) evlidir ve Jane artık, diğer kadındır.

Jane’in mutfağını değiştirmek için işe alınan mimar Adam (Steve Martin), yeniden alevlenen bu aşkın ortasında kalır. Boşanmasının etkilerini atlatmaya çalışan Adam, Jane’e aşık olmaya başlar, ancak çok geçmeden bir aşk üçgeninin parçası olduğunu fark eder.

Jane ve Jake kendi hayatlarına mı devam etmeli, yoksa aşk ikinci turda gerçekten daha mı güzeldir?

Oscar ödülü adayı 'Kadınlar Ne İster', 'Aşkta Herşey Mümkün', 'Tatil' gibi filmlerin yönetmeni Nancy Meyers aşk, boşanma ve ikisi arasındaki her şeyle ilgili komedi filmi 'It’s Complicated’da başrolde yer alan 15 kez Oscar adaylığı ve iki Oscar ödülü elde eden Meryl Streep'e Steve Martin ve Alec Baldwin eşlik ediyor.

'It’s Complicated’ Türkiye'de 5 Mart'ta gösterime giriyor.

Ntvmsnbc
 
Üst Alt