• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Aşk , Anlık İntihar

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Aşk , Anlık İntihar

Az önce sokakta yürüyordum seninle. Sen nerdeydin bilmiyorum, ama senle yürüyordum işte. Karşıdan karşıya geçerken aniden durdum, seninle öpüşmeye başladım. Herkes bize bakıyordu. Tüm benliğimle içindeydim.

Dudaklarının dudaklarıma bıraktığı ıslaklıkla dans ediyordum.
Arabam yine yolda kaldı. Cebimdeki paranın yarısı gitti. Umurumda değildi. Sen vardın ya. Yeterdi.

Şehrin ışıkları hızla akıp geçiyor. Taksinin c***** başımı yaslanmış, az önce koluma sinen kokunla şehre bakıyorum. Kokunu kaybetmekten korkuyorum.

Gözlerine bakarken korkuyorum, kızıyorum, seviniyorum, üzülüyorum, taşıyorum. Yüzlerce duygu bir böcek sürüsü gibi içimde hareket ediyor.
Zaman yok, mekan yok.

Bir gün öleceğimi unutuyorum. Her an, her gün yeni bir hayat. Ölüme yaklaştığım an önemsiz gelen her şey, seni düşündüğüm anda yine önemsiz kalıyor.

Seni düşündükçe her şeyi yaparım gibi geliyor. Hani derler ya dünyayı yerinden oynatırım diye. Doğru galiba. Bugün o kadar kolay oldu ki maaşıma zam istemem. Akşam sen vardın ya. İşten kovulmuşum umurum da değildi.

Geleceği düşünmüyorum. Yarını bile. Sen ve ben için de…Sen ve ben için de sadece bugün var. Biliyorum her plan, her hedef içimizdeki coşkuyu eksiltecek. Kural yok. Amaç yok. Hayal yok. Yarın yok. Aslında anlam da yok. Tek anlam sana dokunmak, sana sarılmak, seni öpmek.

Bir odada,dört duvar arasında seninle sadece sarılıp oturmak. Kokunu içime seçmek. Saçlarını okşamak. Yanağına dokunmak. Yüzümü boynuna gömmek. Seni bir bebek gibi kucağıma yatırmak. Zaman yok. Mekan yok. Boşlukta sen ve ben. Geri kalan her şey, olmasa da olur.

Tutku, ihtiras, arzu eşlik ediyor bize. Sevişmemiz saatler alıyor, dudaklarımız ayrı durmak istemiyor. Ayrıyken de sen varmışsın gibi yaşıyorum. Yemekten sonra sütlaç mı? Kazandibi mi diye sana soruyorum aslında.

Saate bakma, yarını bana sorma… Aşk sevmez soruları. Aşk, kaprisli bir kadındır aslında. Hiç gelemez sıkıntıya dara. Başına buyruktur. Asi, tutkulu ve saldırgan.

Aşkın tanımı, tanımlanamayan bir bütün. Hızla gelip geçen, aralarında geçişler yapan yüzlerce duygunun yarattığı bütün. Tanımı yok, bunun için onu denetleyecek kural da yok.
Duyguların kavgasında acı, sevinç., gözyaşı, kan, öfke, arzu var. Aşk, bir intihar. Aşk gönüllü olarak sahanın kenarına çıkış… Aşkın içinde boğuluyorum. Aşk bitiyor diriliyorum. Boğulmak için yeni bir deniz arıyorum.

Biliyorum aşkın sonu çok uzak değil. Sonsuz aşka inanmıyorum. Leyla ile Mecnun yalan. Ayrılıklarıydı onları efsane kılan. Bir sabah uyandığımda sen yanımda olsan da her şey bitmiş olacak. Aşkta sadece bugün var. Bu saat, şu an…
2kadin.com
 

İnci

Kıdemli
Üye
Güzel bir yazıymış. Ne çok kişi gelip geçmiş şu meydandan...
 

kirmizigül

Kıdemli
Üye
ask insanin gönlünde acan bir güldür her kalbin atisinda hatirladikca insanin
icine bir ferahlik verir canli ve cansiz harseyi sever tam anlamila mutluluktur-
 
Üst Alt