• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Asihara Karate Dünya Şampiyonası

suhran

Tecrübeli
Üye
Danimarka'da 01-04 Nisan tarihinde yapılan Ashihara Kaikan Fullcontack Karate Dünya Şampiyonasına katılan Milli Takımımız, şampiyonadan 1 altın 1 gümüş 3 bronz madalya ve dünya üçüncülüğü ile döndü.
Şampiyonada, En Teknik Sporcu Ödülü, Kiraz Şahin aracılığıyla yine Türkiye’nin oldu.
Dereceye giren sporcularımız:
Kiraz Şahin (Dünya 1.), Şennur Demir (Dünya 2.), Fazilet Betül Heybetli (Dünya 3.) Hülya Bıyık (Dünya 3.), Ali Atalan(Dünya 3.), Cemal Paban(Dünya 3.)

Masterlord

Kıdemli
Üye
milli takımımızı canı gönülden tebrik ediyorum

ins bi dahaki seferede karsı ülke sporcularının agzını yüzünü iyice kırarlar

RABİA

Bağımlı
Üye
Tekrar tebrik ediyorum arkadaşım,keşke bu tür başarılar gazetelerin ilk sayfalarında verilse...

Masterlord

Kıdemli
Üye
Yüze temas yasak sn Masterlord üzgünüm :)

aaaaa
kemik sesi gelmeden dövüşmü olurmuş

böyle bi giristinmi karşındakine feministmiş gözüyle bakıp vurcan
ben öyle yapıom
ozmn daha hırslı oluom

hayatımda bi kere bayandan dayak yedim
oda siyah kuşak kareteciymiş
yumruğu patlattım düştü dudağı kanadı veyerden kalktı gerisini hatırlamıom :))))

ama yinede kavga gibisi yok
adrenelin heyecan
agzının burnunun kırılması karşı tarafı haşamat etmek
muhahaha
harika duygular bunlar

suhran

Tecrübeli
Üye
hayatımda bi kere bayandan dayak yedim
oda siyah kuşak kareteciymiş
yumruğu patlattım düştü dudağı kanadı veyerden kalktı gerisini hatırlamıom :))))
Gerisini hatırlamamaktan bile büyük zevk aldığınızı hissettim, çok enteresan doğrusu :)

Adrenalin ve heyecanı, kemik sesiyle bağdaştırmanız bir o kadar düşündürücü; korku filmi gibi :)

Masterlord

Kıdemli
Üye
Gerisini hatırlamamaktan bile büyük zevk aldığınızı hissettim, çok enteresan doğrusu :)

Adrenalin ve heyecanı, kemik sesiyle bağdaştırmanız bir o kadar düşündürücü; korku filmi gibi :)

her zmn dövcek deilim ya
kavga bu inmekte var indirmekte

zevk almak derken
yani en azından üzülmedim

belki tüm gücümle vursaydım yerden kalkamayabilirdi
ama ozmn kavganın heyecanı nerde kalcaktı

canım sağolsun :freakedout:

adrenalin ve heyecan
başka nerde olabilir
3.cü dünya savasında mermiler başımın üstünden uçuşurken yada
atom bombaları herkesi yokederken... işte o çığlıklar bize adrenalini hatırlatır

korku filimlerinide severim ama
şu günlerde kaliteli bi korku filmi henüz yok :(

suhran

Tecrübeli
Üye
17 yıldır uğraşıyorum bu sporla, antrenman dışında (ki o uygulamalar bile azami kontrolle olur) kimseye bi fiske vurmadım. Ben teknik biliyorum diye bu konuda güven bile hissetmedim. Kavga başka şeydir müsabaka başka şey :)
Kavga, döğüşten bahsederken aksettirdiğiniz heyecanı anlamam sanırım mümkün değil. Fakat bu heyecanın, bu sporda, rakiple ilgili olan kısmı, sadece ona zarar verme endişesinden doğar- doğmalıdır derim…
Korku filmleri konusunda hemfikiriz, cümleyi Garez' e ithafen yazmıştım :) İzlemediyseniz -yeni sayılmaz- 'Yetimhane’ yi tavsiye ederim, del toro imzalı. Fakat kemik sesi, kan vs içermiyor :)

başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
I savunma sporları 0
I savunma sporları 1
Üst Alt