Arzum Onan

Lügatte olması gereken maddedir. Hatta bu madde sözlükjte bir madde midir yoksa sözlük mü onda bir maddedir anlayamadığımız ve kafa yormadığımız maddedir aynı zamanda.
1993 Türkiye güzeli olarak anılır ama erkeklerin tüm güzellik yarışmacılarına salya akıtmasının aksine hiçbir gayri meşru düşünceye meydan vermeyecek bir elitliğe sahip şahsiyettir.
Müthiş mükemmel gibi olağanüstü kelimelerin tanımını yapmak üzere referans alınacak kişi olur.
Hemşerim olan Samsunlu Mehmet Aslantuğ ile evli olmasına rağmen hemşeriliğin hiçbir etkisi olmadan tamamen bizden hissettirmiş şahsiyettir aynı zamanda.
arzum isimli bir markayı bilinçaltından çağrıştıran ve aynı zamanda bu markanın reklamında oynamış ve reklamı tamamen hayaller alemine taşımış kişi olur kendisi.
Bir hiçliğin insanı oluşturduğu ve herşeyin mükemmele gittiğini savunan evrimcilerin teorilerine göre bu kişi geldikten sonra yani en mükemmel gerçekleştikten sonra gidişatın durması gerektiği gerçeği ile evrimi çökertmiş kişidir aynı zamanda. Yani herşey mükemmele gidiyorsa bu kişi bu konuda bir son olmalıydı, olmadığına göre evrim gerçek olamaz dedirten kişidir.
http://www.supermeydan.net/forum455/thread31513-2.html sayfasında anlattığımız kişi.
Kısaca her kadının kendisine söylenmesini istediği şeyleri erkeklerin doğal olarak, kendiliğinden ve avaz avaz söylemek istediği şahsiyettir.
Şunu da söylemek istiyorum bu zaatın Türk olması ile Türkler en üstün ırktır sözü tekrar gündeme oturmuştur, ve alemül cihana karşı bu zaatın Türk olması hasebiyle hiçbir Türk büyüğünün vesile olamıyacağı savunmayı yapabileceğimiz kişidir.
Yaw bitiremiyoruz konuyu.... Kısaca anladın sen onu..!
 
ülkücülerin dolunaysız zamanda auuuuuuuuu... diye dincilerin Alllaaaaaahuekber diye bağırmasına solcuların da habüle hubule sesler çıkarmasına sebep zaat olur aynı zamanda...
 
Üst Alt