• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

"Arzu tramvayı"...ya blanche siz olsaydınız??

• Konbuyu başlatan güney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
"Arzu tramvayı"...ya blanche siz olsaydınız??

G

güney

Ziyaretci
Amerikalı oyun yazarı "tennesse williams" ın sinemaya da uyarlanmış ünlü oyunu "arzu tramvayı' daki blanche karakteri gibi kocanızı (sevgiliniz) yatakta başka "erkekle" yakalasaydınız ne yapardınız?

Bu soru cinsiyetleri değiştirirsek erkekler içinde geçerli...

(yani karınızı yada sevgilinizi başka bir kadınla yakalasaydınız)

Hadi bakalım beyler bayanlar....hisleriniz...

ne yapardınız??

carpediemcan

Tecrübeli
Üye
geliyorum ve yakalıyorum ha....aklıma gelen saçını başını sökmek oldu ama asla yapmam...
çeker giderim sanırım ve benimle bir daha bir cümle bile kurmasına izin vermem..çok acı birşey olsa gerek ya iki taraf içinde...
ama erkekler çekip gitmez herhalde??

G

güney

Ziyaretci
geliyorum ve yakalıyorum ha....aklıma gelen saçını başını sökmek oldu ama asla yapmam...
çeker giderim sanırım ve benimle bir daha bir cümle bile kurmasına izin vermem..çok acı birşey olsa gerek ya iki taraf içinde...
ama erkekler çekip gitmez herhalde??
vallai aslında ben herhalde hiç bir şey yapamam;

düşünsenize sevgilimi kadın la yakalamak alışılacak bir şey ama erkek!!!

öyle bakakalırım herhalde...ŞOK ŞOK...

SGOR

Kıdemli
Üye
Bu soru çok ateşli bir soru erkekler için.. :Cachondon:

Ben kendi adıma söleyeceklerim şunlar..
Beklemediğiniz bir olayla ansızın karşılaşıyorsunuz.. ani bir ŞOK geçiriyorsunuz..
Ben sabırlı biri olduğumdan tepkimi bir kelimeyle gösterir oradan uzaklaşır.. Allah'a havale eder.. Din'en ve Resmi olarak boşardım..

ALLAH kimseyi bu şekilde imtihan etmesin diyorum..

G

güney

Ziyaretci
Bu soru çok ateşli bir soru erkekler için.. :Cachondon:

Ben kendi adıma söleyeceklerim şunlar..
Beklemediğiniz bir olayla ansızın karşılaşıyorsunuz.. ani bir ŞOK geçiriyorsunuz..
Ben sabırlı biri olduğumdan tepkimi bir kelimeyle gösterir oradan uzaklaşır.. Allah'a havale eder.. Din'en ve Resmi olarak boşardım..

ALLAH kimseyi bu şekilde imtihan etmesin diyorum..
sevgili "sgor";

aslında burda benim bahsetmek istediğim sıradan bir aldatma değil:))

yani misal karını başka bir kadın la yakalıyorsun?

neler olur düşünsene...bu oyun seyrettiğim en güzel oyunlardan biriydi...blanche olmayı hiç istemezdim...:)))

yavuz01

Tecrübeli
Üye
dizidekinin tam tersi olur derim.... susmakmı işte buna gülerrim...herhalde kazanda haşlardım

sheytan

Tecrübeli
Üye
Önce bi şaşkınlık..Sonra tuhaf bi gülümseme..Ve sonra bi "Kolay Gelsin" deyip gitmek..

Not:Herkes tercihinde özgürdür.Öyle bir ülkede yasıyoruz ki bastırılmıs duygular var hep icimizde..Daha sonra hep kendimi onun yerine koyardım..

Üst Alt