• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Arkadaş, arkadaşlık nedir?

Okunuyor :
Arkadaş, arkadaşlık nedir?

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Sarılmak ... kokusunu içine çekmek ... hep yanında olacağını bilerek ...
 
A

AŞK

Ziyaretci
arkadaş nedir ?

Arkadaş senin iyi ve kötü zamanın da yanında olan , sana veya senin ona güvenmen , sırrını paylaşman ve birbirimize karşi sevgi ve anlayıs gostermektir.
 
Z

ZEKİ

Ziyaretci
Arkadaşlık kötü günde iyi günde yanında olan senin olmadığın yerde seni savunandır
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
Son yazılanlar "dostluk" olmalı. Hocamız Türkçe kitabında arkadaşlık-dostluk konusunu işlerken anlayamamıştık. Bazı açıkgözler önceden okumuş olmalı ki sınıfta konuşuyorlardı. Ama bir açıkgözün yanında oturan arkadaşına rağmen "arkadaşım var ama dostum yok" şeklinde itiraf eder rolündeki konuşması şaşırtmıştı.
 
E

ERCİYAS

Ziyaretci
aranıza nekadar mesafe olursa olsun bir olmaktır hep yan yana gibi onun sıkıntısıı kendine sıkıntı edinmektie bi zaman sonra onun için var olmaktır onu unutmamamktır arnızda mesafeler olsada o hep var demektir hep içindedir ,kavga edersin,küsersin ama onsuz yapamazsın gün gelir biterse o arkadaşlık ona rağmen bi fotoğrafını görünce eski gelir aklına kahkalarınız hayalleriniz umutlarınız kimi zaman içtiğiğn bi bardak çay gelir bazı sahnaler hep gözününüzün önündedir mesela size dediği en ufak bi cümlesini bile hatırlarsınız ama mesafe soktusa aranıza kızarsınız ona öfkelenirsiniz yapma diye haykırmak gelir içinden defalarca denersiniz bi zaman sonra mesaj bile atmaz olursunuz düşünürsün bi neden ararsın her anınına ortak olan insana mesaj atmak için işte bu zamnlarda canın daha fazla yanar helaki bu durumu o kişi takmısa daha çok üzülürsünama alışırsın bi zaman sonra onsuzluğuma mı yok acı cekmeye özlemeye sadece bazı günler canın her zamanınkinden daha fazla yanar ona ihtiyacın olduğu zamanlar çok cann yanar ama ona ulaşamazsın artık yabancısındır bu canını nekadar yaksada bi mesaj dahi atamazsın gururmu yok deil seni takmamasıdır asıl olay neden mi bunları anlattım eğer bu olayda karşı taraf gibi deilsen sen gerçekten çok güzel arkadaslıklar hakediyosun üzülme herkes gider ama unutma ailenhep seninledir onları sakın o geçip giden arkadaşların uğruna üzme ve sakın onların yokluğunda varlığnı hissettiğn arkadşalarını ya da dostlarını kaybetme çünkü inan onlar o gidenden daha fazla değer veriodur sana
 
Üst Alt