Arabamın radyo Kodunu nasıl bulabilirim?​

Hemen hemen Bütün araçlarda akü kutup başları söküldüğünde veya radyo teyp söküldüğünde aracınızın radyosunun ekraninda CODE yazisi belirir.

Genellikle Rodyo Kodu sıfır araçlarda bir kart şeklinde verilir Fakat 2. el araç aldıysanız veya kod kartını kaybettiyseniz Kodu girmek için servislere muhtaç kalıyorsunuz Servislerde ortalama 50-100 tl arasında bir üçretle bu kodu size veriyorlar:))

İnternet de herşeyin çaresi var

Ilk olarak aracin radyosunu iki adet ince metal cubugu radyo panelinin onundeki deliklerden iceri iterek radyomuzu yerinden cikariyoruz. Ardindan radyonun arka kisminda olan seri numarasini ve model numarasini bir kagida yaziyoruz. Sonra BURAYA TIKLAYIP açılan siteye uye oluyorsunuz ve Part Number ve Serial Number yerlerine radyonun arkasindan okudugunuz numarlari ve harfleri yaziyorsunuz Ardindan Search butonuna tikliyorsunuz ve 3-4sn icinde kodu site size soyluyor.

Kodu araca girerken radyonuzun uzerindeki 1,2,3,4,5,6 tuslarini kullaniyorsunuz. ( Ilk 4 tusla kod yazılıyor 6.tusla kod aktif ediliyor.)
 
S

serdar çankaya

Ziyaretci
güzel çalışma emek sarf edenlere saygı duyuyorum.
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
verdiğiniz linklerdeki siteler de paralı yapıyor kredi kart numarası istiyor
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Hocam Qasqai de radyo yu sökmek için bahsedilen iki deliği bulamadım lütfen yardımcı olabilir misiniz (Qasqai Eski kasa)
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Bu siteyi hangi ******** kurduysa adam gibi bir site kursun
 
  • Etiketler
    araç teyp kodu citroen nemo citroen radyo kodu fiat radyo kodu fiat teyp kodu öğrenme honda radyo kodu nissan radyo kodu opel radyo kodu radyo kodu radyo kodu bulmak
  • Üst Alt