• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Okunuyor :
Araç radyo Kodu bulmak

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
renault.net teyp kodu , teyp kodu bulma sitesi , renault teyp kodu programı indir , megane teyp kodu öğrenme , renault code scanner , renault radio key , dacia radyo kodu , dacia dokker radyo kodu

Hemen hemen Bütün araçlarda akü kutup başları söküldüğünde veya radyo teyp söküldüğünde aracınızın radyosunun ekraninda CODE yazisi belirir.

Genellikle Rodyo Kodu sıfır araçlarda bir kart şeklinde verilir Fakat 2. el araç aldıysanız veya kod kartını kaybettiyseniz Kodu girmek için servislere muhtaç kalıyorsunuz Servislerde ortalama 50-100 tl arasında bir üçretle bu kodu size veriyorlar:))

İnternet de herşeyin çaresi var...
Ilk olarak aracin radyosunu iki adet ince metal cubugu radyo panelinin onundeki deliklerden iceri iterek radyomuzu yerinden cikariyoruz. Ardindan radyonun arka kisminda olan seri numarasini ve model numarasini bir kagida yaziyoruz. Sonra BURAYA TIKLAYIP açılan siteye uye oluyorsunuz ve Part Number ve Serial Number yerlerine radyonun arkasindan okudugunuz numarlari ve harfleri yaziyorsunuz Ardindan Search butonuna tikliyorsunuz ve 3-4sn icinde kodu site size soyluyor.

Kodu araca girerken radyonuzun uzerindeki 1,2,3,4,5,6 tuslarini kullaniyorsunuz. ( Ilk 4 tusla kod yazılıyor 6.tusla kod aktif ediliyor.)
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Hocam Qasqai de radyo yu sökmek için bahsedilen iki deliği bulamadım lütfen yardımcı olabilir misiniz (Qasqai Eski kasa)
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt